Burç Yorumları

Akrep Burcu 2020 Burç Yorumları

akrep burcu 2020 burç yorumları
Yazar: Elva Keskin

Özgür olacağınız bir 2020!

Akrep burcu 2020 yılında geçmişi geride bırakmış ve kendinizi özgür hissedecek. 

Bu yıl kendi kararlarınızı vermek için kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Hobilerinize ve yapmaktan keyif aldığınız diğer şeyler bolca vakit ayırabileceğiniz bir sene sizi bekliyor. Bu yıl her zamankinden daha fazla enerjiniz olacak. Çok daha pozitif ve mutlu olacaksınız. Bu anların değerini bilmeyi unutmayın!

Akrep burçlar kararlı, duygusal, sabırsız, heyecanlı, tutkulu, kıskanç, ani kararlar alan, ketum ve sezgileri güçlü insanlardır. Tüm bunlar akrep burcunun kişiliğinin oluşmasında rol oynar. Ayrıca tüm bunlar 2020 yılında akrep burcunun nasıl bir sene geçireceğini de etkileyen kişilik özellikleri. 

Stabil ama tutkulu bir aşk hayatı!

Bu sene sizin için aşk hayatınızda çok büyük değişiklikler olmayacak. Geçen sene sizin için nasıl geçtiyse o şekilde ilerleyecek. Yalnız küçük bir değişiklik olabilir. Bu sene herkes için tutkulu bir sene olacak. Eğer bir ilişkideyseniz daha tutkulu ve romantik buluşmalar geçiriyor olacaksınız. Eğer yalnızsanız siz de bir çok buluşma yaşayabilir ve bu buluşmaları keyifli geçirebilirsiniz fakat isteğinize ulaşmanız için elinizi çabuk tutmanız gerek. 

Evlilik, Çocuk sahibi olma gibi bir çok karar 2020 için biraz hassas olabilir. İlişkide olsanız da olmasanız da bu tarz duygunuzun hükmettiği kararlar almak sizin için zor olacak. Bu nedenle bu tarz konularda kontrolü biraz birlikte olduğunuz ya da olmak istediğiniz kişiye bırakarak sizi nereye götüreceğini görebilirsiniz. 

Ailenize vakit ayırmaya özen gösterin!

Arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirmek için vakit bulmakta zorlanacağınız bir sene geçirebilirsiniz fakat denemeniz önemli! Arkadaşlarınız ve sevdiğiniz insanlar etrafında kendinizi kasmayın ve rahat olmayı deneyin. Eğer ciddi bir adım atmanız gerekiyorsa, bu ailevi veya arkadaşlıkla ilgili olabilir, ya da ciddi bir durumun içerisindeyseniz her zaman zaman sonuçlarını önden düşünmekte ve hesaplamakta fayda var.

Yeni iş alanları keşfetmek için uygun zaman! 

Ne yazık ki 2020 yılı akrep burçları için çok da üretken bir dönem olamayacak. Şu an çalıştığınız yerde sıkılma olasılığınız çok yüksek. Bu durum sizin için bir kariyer değişikliği anlamına gelebilir. Yine de bu sene büyük kararlar almadan önce uzunca düşünmenizde fayda var. Hem yeteneklerinizle hem de yapmayı sevdiğiniz şeylerle uyumlu bir alan bulmayı deneyin. Sıkıcı bir işi başka sıkıcı bir iş için bırakmanın hiçbir anlamı yok. Gerçekten fark yaratacağınız ve sizi mutlu edecek şeyi bulun ve peşinden gidin. 

İkna gücünüzü keşfedeceksiniz!

Finansal durumunuza bakacak olursak 2020 sizin için son derece rahat geçecek. Eğer herhangi bir bütçe sorunuz varsa mutlaka size yardım edebilecek bir kişi ile bunları konuşmanızda fayda var. Borçları ödediğinizden ve size borcu olan kişilerden paranızı aldığınızdan emin olun. Bunu yaparken son derece ikna edici olabildiğinizi fark edeceksiniz.

2020 yılında seni bekleyenleri daha detaylı öğrenmek için, şimdi fal zamanı. Yeni yılda kahve falına, yıldız falına, burç yorumlarına baktırmak isterseniz; Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında online fal baktırabilirsiniz.

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elva Keskin

Bir Yorum Yazın