Burç Yorumları

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Yazar: Özlem Ege

Akrep burcu astroloji de sekizinci burçtur. Su grubu burca girer. 23 Ekim ile 21 Kasım arasında doğanlar akrep burcu olarak kabul edilir. Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

 Akrep kadını, kendisine samimi davranılmasından hoşlanır. Çok fazla yalan söylemezler ve yalan söyleyen insanları da sevmedikleri için dürüstlükten hoşlanırlar. Akrep kadını, karşı tarafın iç dünyasını çok iyi anlayabilirler bu durumu bilmek gerekir. Karşı tarafın içi ile dışı bir değilse Akrep kadını bunu çok iyi anlar ve bu durumdan hoşlanmaz. Düşünenler ile söylenenlerin bir olması Akrep burcunu memnun eder. Abartılı davranışlar sergilendiğinde Akrep kadını o durumdan uzaklaşabilir.

 Akrep kadınını etkilemek istiyorsanız kendiniz olmalısınız ve iletişimi sürekli olarak devam ettirmeniz gerekir. İletişimin kesilmesi Akrep kadınını kaybetmenize neden olur. Sosyal faaliyetlerde Akrep kadınının yanında bulunmanızdan ve ona destek vermenizden çok hoşlanırlar. Akrep kadınlarının arkadaş çevresi geniştir bu arkadaş ortamına ayak uydurmanız gerekir. Beraber geçirdiğiniz vakit Akrep kadını için çok önemlidir. Onunla beraber olduğunuzda ona ilgi duyduğunuzu anlayabilir ve size de belli edebilir. Akrep kadını özel olduğunu hissetmek ister ve bu durum onların çok hoşuna gider. Bunu başardığınız zaman bütün kalbini açacaktır. Bunun dışında Akrep kadını istemeden onun hayatına girmek mümkün değildir. Akrep kadını ile beraber olduğunuz zaman dürüst ve gerçekçi olmanız gerekir. Başka birisi her anlamda olmamalı. Eğer Akrep kadını sevdiyseniz ve bir şeyler paylaştıysanız başka bir kadının var olmaması çok önemlidir.

 Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

 Akrep erkeği sadakatten çok hoşlanır, karşı cinsten bunu bekler. Sadakat yoksa Akrep erkeği ile ilişkinin devam etmesi mümkün değildir. Karşı tarafın dış görünüşüne önem vermesini ve bakımlı olmasını ister zaten kendisi de öyledir. Karşı cinste aynı fikir ve görüşte olması çok hoşuna gider. Karşılıklı sevgi ve saygı çok önemlidir sevgisini verdiği kadar almayı da ister. Sevildiğini ve önemsendiğini hissetmek çok hoşuna gider. Akrep erkeği gizemli insanlardan hoşlanır, merakı ile karşı tarafa daha çok yanaşmaya başlar. Yemekler çok hoşuna gider özellikle etli yemeklere bayılır. Yediklerinin lezzetini yavaş yavaş tatmayı sever, sohbet ederek keyif alarak yemek yemeyi çok severler. Karşı cinsin uyumlu olması Akrep erkeği için önemlidir. Yalandan hiç hoşlanmazlar ve tahammül edemezler. Bilerek kıskandırılmak çok hoşlarına gitmeyecektir. Dostluk çok önemlidir. Arkadaş çevresi geniştir ve her zaman çekici enerjisi vardır bu enerjiyi de çevresine en iyi şekilde yansıtır.

 Akrep Burcu Hangi Hediyelerden Hoşlanır?

 Akrep burcuna konser bileti hediyesi almak doğru seçim olacaktır. Dış görünüşüne dikkat etmesi ve karşı tarafında dış görünüşüne önem vermesiyle en trend kıyafetler, el emeği takılar ve zarif bileklik çok hoşlarına gidecektir. Sevdiği ve güzel kokulu parfümleri hediye vermek de çok hoşuna gidecektir.

Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında canlı fal baktırabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın