Burç Yorumları

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yazar: Özlem Ege

İddialı yıllara zemin hazırlayacağınız yılların uzakta olmadığını bilin. Bu ay sizler için yeni kişilerle tanışma, yeni işlere adım atma ayı. Eğer bekar bir akrep burcuysanız bu ay hayatınıza birini alabilirsiniz. İşte, Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Ay başında Yeni Ay gerçekleşti. Güneşin karşısına yerleşmiş olan Uranüs da size devrim yaşatabilir. Bugüne kadar yapmadığın her şeyi yapabilirsiniz. Hoşgörünün de bir yere kadar olduğunu fark edebileceksiniz. Tamamen kendiniz için koşturup, kendinize odaklanabilirsiniz. Mesela bugünlerde kendinizi daha çok önemseyeceksiniz. Ciddi bir döngüye giriş yaptınız. Fedakarlıklarınızı, hemcinslerini ve kardeşlerinizi tamamen geri planda bırakabilirsiniz.

Hayatınızın gelecek 7 yıllık döngüsünü hem sezgilerinizle hem de hayatınızda yeniliklere yol açarak hazırlıyorsunuz. Maddi ve manevi yatırımlar yapabileceksiniz. Su burcunda gerçekleşmiş olan yeni ay cesur, iddialı ve yenilikçi atmosferiyle seni öncü tavırlar sergilemeye yönlendirecek. Telafi edeceğiniz hatalar yapabilirsiniz. Sorunlarınızın tamamını çözümlemeye başladınız. Maddi konularda biraz daha hassas olmanız gerekiyor. Savurganlığı bırakmanın vakti geldi de geçiyor bile.

İş hayatınızda yarım bıraktığınız, ertelediğiniz her ne varsa Mart ayı içerisinde bunu aradan çıkarmanız gerekiyor. Söz verdiğiniz detayları ertelemeden hareket etmeniz gerekiyor. Başkalarının güvenini kazanman ve sağlıklı iletişim kurman sizin avantajınıza olacaktır. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa, dönem dönem yurt dışına çıkmanız gerekebilir. Korkularınızdan kurtulmanız gerektiğini size her daim söylüyoruz. Mart ayında yapacağınız teklifler olduğu gibi karşı atakta olacağınız durumlar oluşabilir.

Aşk hayatınız sanki biraz ilgisiz kalmış gibi. Evet, özellikle ilişkisi olan bir akrep burcuysanız ilişkinize gerekli özeni göstermiyorsunuz gibi gözüküyor. Gerek sizden, gerek sevgilinizden kaynaklı bazı ilgisizlikler ve bazı problemler yaşayabilirsiniz. İlişkiden beklentinizi en net biçimde ortaya koyabilirsiniz. Artık hayatınızda sorun değil huzur ve mutluluk istiyorsunuz. Eğer evli bir akrep burcuysanız uzun zamandır beklediğiniz müjdeli bir haber alabilirsiniz. Bu ay içerisinde yeni kişilerle tanışabilir, kendinizi geliştirmeye yönelik yeni adımlar atabilirsiniz.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın