Burç Yorumları

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Yazar: Özlem Ege

Akrep burçları Cesur istediğini alabilmeyi başarabilen, samimi ve en önemli özelliği ise sabırsızlıktır. İnsanların duygularıyla oynayan onları yanlış yönlendiren kişilerden hiç haz almazlar.Dostlukları kalıcı ve çok sadıktırlar. Fiziksel güç ve zihinsel başarılarıyla öne çıkan bu burç: Yönetici gezegeni ”Mars” olması ile girişken ve lider konumunda olmaktadır. En keyif aldığı burçlar : İkizler ve kovadır. En ters düştüğü burçlar ise; Oğlak, yengeç ve koçtur.

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları

 Yeni ayın ilk günlerinde kova burcu enerjisi yüksek günlerle karşılacaktır. Haziran ayına kadar yoğun tempolarla geçecek günlerde dinlenmenize önem vermeli , kendinize vakit ayırmayı da unutmamalısınız. Mayıs-haziran aralığında aktivitelerden ve spordan biraz uzak durulmalıdır. Ay sonunda sağlık açısından biraz zorlayıcı günler geçirebilirsiniz. Gerekli tedbirleri almayı unutmadan kendinize daha çok dikkatli ve özenli olmayı unutmamalısınız.

Akrep burcu aylık burç yorumları

Akrep burcu iş hayatı ve para

 Mars’ın burcunuzda olduğu yeni yılın ilk zamanları Mayıs-Haziran aralığı Akrep burcunun en çalışkan en üretken oldukları zaman dilimidir. Mayıs itibari ile ”Uranüs” yönetiminde olacaklarından hızlı para kazanmak veya birden para kaybetme gibi durumlarla karşılacaklardır. Güzel kararlar alıp ani maddi kayıpları yaşamamak için tedbirli olmaları gerekmektedir. Mayıs ayı sonrası istediklerinizi elde etme ve meyvelerini toplama zamanı. Başarıları ise bu burcun dikkatleri üstünde toplama da en önemli etkendir.

Akrep burcu aşk hayatı

 Aşk yıldızı ”Venüs” yeni yılda sizinle beraber olacağından 2019 yıl aşk hayatınızda en unutulmaz anları paylaşacağınız kişiyle dolu. Bu yıldız ilk günlerde parlamaya başlayıp ay sonuna gelindiğinde Akrep burcu enerjisi yüksek huzurlu ve mutlu olacaktır. Süprizlere açık ve heyecan verici günleri yaşamakla birlikte ayın son günlerinde da huzurla, mutlulukla geçirmesi çevresinin oldukça dikkatini çekecektir.

Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında canlı fal baktırabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın