Burç Yorumları

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları – Şubat 2020

Yazar: Özlem Ege

Akrep burcu için bu ay yatırım ayı. Geçen ay girmiş olduğunuz bir işten ötürü bu ay kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. Parasal yönden yaşadığınız tüm sıkıntıların hepsi geçti gitti. Sonunda siz de rahat bir nefes alabileceksiniz. Her ne kadar parasal konularda rahata erdiğinizi düşünseniz de savurganlık yapmamaya özen gösterin.

Artık net karar almanızın vakti geldi. İlişkiniz içerisinde yaşadığınız kararsızlık sizin fazlasınca hata yapmanıza neden oldu. Artık kararsız tavırlar sergilemeyin. Gereksiz kıskançlıklarınızdan ötürü aranızda sıklıkla problem yaşanıyor. Şubat ayında eşinizle ya da sevgilinizle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir.

Bu ay elinize toplu bir para gelebilir. Mesela aile fertlerinizden birinden size miras kalabilir. Ya da bir mal varlığınız satılabilir. Bu mirasın size gelmesi biraz daha zaman alsa da mutlaka Şubat ayı içerisinde elinize ulaşacak. Eğer kronik bir rahatsızlığınız varsa bu ay o rahatsızlığınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Biraz kendinize önem verin artık. Her şeyi boş vermek olmaz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen online fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın