Burç Özellikleri

Aşıklar tarot kartı anlamı nedir?

Yazar: Özlem Ege

Hepimizin bir kader çizgisi vardır. İnsanlar doğumla, ölüm arasında yaşadıkları hayata birçok mutluluk ve acı sığdırırlar. Hepimizin dilinden keşke gelecekten haberim olsa da acı çekmesem diye cümleler çıkmıştır. Kaderimizi ve geleceğimizi önceden görme şansımız tabi ki yoktur; ancak hayat bize gelecekle ilgili, mesajlar bırakır. Bizler bu mesajları görebilirsek, daha güzel bir hayat yaşayabiliriz. Bunu öğrenmenin birkaç yolu vardır. Bunlardan bir tanesi de fal yöntemidir. Falın çeşitleri arasında en iyilerinden biri tarottur. Tarot falı kartlarla bakılan bir fal yöntemidir. Sizler, buna inanırsanız doğru kart sizi seçecektir. Evet, kart sizi seçecektir. Sizlere tarot kartından aşkları anlatırken bunu da anlatalım.

Aşıklar tarot kartı

Bir falcıya gittiniz ve tarot falı baktırmak istiyorsanız, bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelikle ambiyansa girmeniz gerekmektedir. İkincisi, gelecekten haber vermesi için kartınıza inanmanız gerekmektedir. Kartın sizi seçmesi ne demektir. Sizden bir kart seçmeniz istendiği zaman tüm kalbinizle kaderinizle bir olun o zaman hangi kart size yön vermek isterse eliniz ona gidecektir. Kart elinizi çağıracaktır.

Aşıklar Tarot Kartı Anlamı

Size aşıklar kart çıkarsa anlamı nedir? Tarot falında aşk ile mesaj veren bu kartımız sizlere birkaç anlam birden verebilir. Bunu anlamak size kalmış bir durumdur. Kartı aldığınız zaman o an size ne hissettirdiğini iyi düşünün. Falcılar genel de olumlu şeyler söyle ama kart her zaman güzel bir aşkı anlatmaz. Kartı aldığınız zaman, içinize bir korku tarzı his gelirse, aşk hayatınızda sıkıntılar yaşayacağınız anlamına gelir. Tam tersi bir mutluluk hissi içinize doğarsa bu da aşk hayatınızla olumlu şeyler yaşayacağınız anlamına gelir. Ciddi bir ilişki yaşadığınız zaman bu kartı seçerseniz, bu da evlilik hayatınızın çabuk olacağını söyler. Evli kadınlar, problemli bir zaman da bu kartı seçerse iki anlam ifade eder; ya bütün ilişki düzelecek yâda bir aldatılmaya işarettir.

Sizleri tekrar uyaralım; sizler inanmadığınız sürece falcı asla doğru falı göremeyecektir. Hem kartlara hem de kaderinize inanmanız gerekli olan bir zorunluluktur.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın