Tarot Falı

Asılan Adam Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Yazar: Özlem Ege

Tarot falı baktırmak istiyorsunuz ama baktırdığınız falda gerçekler söylenecek mi? Söylenmeyecek mi? Merak mı ediyorsunuz? Hiç endişeye kapılmayın. Sizlere tüm kartlar hakkında tek tek bilgi vermeye çalışacağız. Bugünkü konumuz ise, Asılan Adam Tarot Kartı Anlamı. Okumaya devam ederek öğrenebilirsiniz.

Asılan adam tarot kartı bazıları için olumsuz bir kart gibi görünse de aslında öyle değil. Tarot kartları değerlendirilirken her zaman ters ya da düz olmasına dikkat edilmesi gerekir. Asılan adam tarot kartını gördüyseniz ve anlamı nedir diye merak ediyorsanız eğer tüm merakınızı gidereceğiz.

Anlamı

Bilirsiniz ki tarot falında kartların anlamları önem arz etmektedir. Özellikle tarot kartının ters veya düz gelmesine göre kartın anlamı farklılık göstermektedir. Biz sizlere en detaylı bilgiyi vermeye çalışacağız. Asılan adam tarot kartı düz ve ters görüldüğü anda anlamı nasıldır diye soran okuyucularımız için detaylı bilgi vermeye çalışacağım.

​Asılan Adam Düz

Asılan adam düz kartını gördüğünüzde sakinlik, hastalık, tıkanıklık, durgunluk ve kendini kurban etmek anlamlarını çıkarabilirsiniz. Ayrıca yardıma muhtaç hissetme ve farklı bakış açısı kazanma anlamlarını da taşıyacaktır.

Asılan Adam

Asılan Adam Ters

Eğer asılan adam ters tarot kartını gördüyseniz, bir sonuca yaklaştığınızı, tıkanıklığın açılmasını, verdiğiniz çabaların sonuç vermediğini, bir engelin ortadan kalktığını ve belirsizliklerin ortadan kalkması gerektiğini temsil eder.

Asılan Adam Kişilik Analizi ve Diğer Özellikleri

​Düz kartı gördüğünüzde, durgun, tembel, sabırlı, yavaş ve uyuşuk, elleri kolları bağlanmış olan aynı zamanda çıkış yolları tükenmiş olan gerçeği kabullenmiş olan birini temsil eder. İsminin baş harfi T olan kişi teslim olmuş, kendini kurban etmiş, kurban zihniyetine kapılmış ve bir süreci başarıyla sonlandırmış anlamına gelir.

Eğer ters kartı gördüyseniz, umutlu, özgür, kontrolü sağlayan ve aynı zamanda yeni sürece hazır olan umut ışığını fark etmiş, dizginleri eline geçirmiş ve zorlu süreci yeni atlatmış birini temsil eder. Ayrıca ters kart, umudu ve gelecek planları olanlar için önemli bir karttır. Aslında ters kartı görmek insanlar için harika bir hayatın habercisidir.

Tarot falı yorumu için Falbahçem’in ünlü yorumcularına canlı fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın