Genel

Aşk Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

Aşk falı nasıl bakılır?
Yazar: falbahcem

Aşk falı, hemen herkesin en çok merak ettiği ve üzerinde durduğu bir fal çeşididir. Sevdiğiniz kişiyle olan uyumunuzu, gelecekte aranızda neler yaşayacağınızı öğreneceğiniz bir fal biçimidir. Rekabeti en çok olan far türleri arasında ilk sıralarda yer alır. Evrenin en güzel duygularından biri olan aşkın, tanımını yapan fal, aşk falı olarak bilinir. Katina falı, İzmirli ünlü bir falcının ismiyle anılan ve 65 karttan oluşan bir fal şeklidir. Şimdi sizler için biraz detaya girelim. 

Aşk Falının Tanımı

Aşk falı, uzmanlar tarafından bakılan ve evlilik falı olarak da bilinen bir aşk falı bakma biçimidir. Burada öğrenebileceğiniz, sevgilinizle ilerleyen dönemlerde neler yaşayacağınız, birlikteliğinizin ne zamana kadar süreceği gibi bilgilerdir. Bunun yanında sevgilinizle nasıl daha uzun soluklu bir ilişki kurabilirsiniz, onunla nasıl daha iyi bir hayat kurabilirsiniz seçenekleri konusunda ayrıntılara değinir.

Katina Falına Nasıl Bakılır?

Katina falı, aşk falları arasında en çok bilinen ve doğruyu en iyi şekilde tahmin edebilen fal bakmadır. İzmirli falcı Katina ile özdeşleşen bu falda, ‘deste’ ismiyle bilinen 65 kart vardır. Bakılma yöntemi Tarot falındaki gibidir. Tarot falı kartlarında en çok kullanılan yöntem olan Kelt açılımı ile Katina falı bakımı işlemi yapılır. Katina falını diğerlerinden ayıran özelliği ise seçilen element kartların bir kenara bırakılması ve seans bittikten hemen sonra cevabın olumsuz ya da olumlu olmasının bunlara bağlılığıdır. Katina falı ile siz de sevdiğiniz kişinin size karşı nasıl bir ilgi duyduğunu, sizi ne kadar sevdiğini öğrenebilirsiniz.

Üç Kart Tarot Nedir?

Üç kart tarot falı, fal bakımından kullanılan en eski yöntemler içerisinde yer alır. Burada geçmiş, şimdi ve gelecek üçlüsü bulunur. Seçeceğiniz kartın anlamı da geldiği pozisyona göre farklılık gösterebilir. Bu içerisinde bulunduğunuz zamana da bir genel bakış açısı sunar. Üç kart tarot falı en eski yöntemlerden birisi olduğu için oldukça ünlü bir fal olarak görülür. Üç kart tarot falını özel yapan, hem geçmişi hem şimdiyi hem de geleceğe bir bakış sunabilmesidir.

Evlilik Falı

Katina evlilik falı, ilişkiniz üzerine size bilgi sunar. Yukarıda bahsettiğimiz gibi fal içerisinde toplam 65 kart bulunur. Bu kartlardan toplamda 10 tanesi seçilir. Evlilik falı, özellikle uzun soluklu ilişki düşünen kişilerin başvurduğu bir fal bakma çeşididir. Yine uzun süredir evli olup, evlilik falı bakan pek çok insan bulunur. Evliliğin geleceği hakkında bilgilendirmeler yapabilir.

İlişki Açılımı

Bu fal türünde, karşınızdaki kişinin size karşı olan duygu ve düşünceleri öğrenebilirsiniz. Burada sorular genellikle, sevdiğim beni seviyor mu, benim hakkımda acaba neler düşünüyor olur.

Karar Açılımı

İsminden anlaşılacağı üzere bu falda genellikle verilmek istenen karar sorgulanır. Yani hangi karar verilirse hakkımda daha iyi olabilir mantığı vardır.

Yaşam Açılımı

Diğer açılımlar aynı mantıkta olsa da burada yaşamınızda hangi gelişmelerin olacağı ile ilgili sorular sorulur.

Katina aşk falı yalnızca profesyonel falcılar tarafından bakılmalıdır. Şimdi fal zamanı. Aşk falınızı bize gönderin, sizin için uzman falcılar yorumlasın. Gerçek falcıların yorumlarıyla online fal baktırmak için hemen Falbahçem sitesini ziyaret edebilirsiniz!

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

falbahcem

Bir Yorum Yazın