Burç Yorumları

Aslan Burcu 2020 Yıllık Burç Yorumu

Aslan Burcu 2020 Burç Yorumları
Yazar: Elva Keskin

Yeni başlangıçlar her zaman heyecanlıdır. Hayal kurmak ve bu hayalleri gerçekleştirmek için hedefler belirlemek her zaman faydalıdır. 2020 yılı tüm burçlar için bir çok olumlu etki taşıyor fakat dünyada herkes için, her şeyin, aynı anda yolunda gitmesi gibi bir ihtimal olamaz. Beklentilerimizi gerçekçi bir seviyede tutarak ve astrolojinin bize göstereceği oluşabilecek zorlukları gözlemlersek, 10’dan geriye sayarken umut dolu olmamak için hiçbir sebep yok.

Zorlayıcı bir yıl!

Aslan burcu iseniz 2020’de yılın başında Zodyak’ın kralı olan Güneş’in sizin burcunuza hükmettiğini gösteriyor. Büyük gezegenlerin birliğinin altıncı eve yerleştirildiği görülüyor. Bu büyük değişikliklerin beklenebileceği anlamına gelir. Ancak değişikliklerle birlikte yeni zorluklar da ortaya çıkıyor. Zorluklar mali açıdan ya da iş cephesinde olabilir. Ancak bilmeniz gereken en önemli konu hiçbir şeyin kaybolmayacağıdır. Sakin olun ve gereksiz yere stres yapmamaya çalışın. Huzurlu bir zihin, bu aşamada savaşmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bunun için sınırlamalarınızı kabul etmeniz ve sonra kendinizi daha iyi hale getirmeye çalışmanız gerekmektedir. Genel analizinize göre bunlar dışında yıl sizin için iyi geçecek ve endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok. 

Mülk Alış ve Satış Hakkında Büyük Kararlar Vermekten Kaçının!

5 Mart tarihinden itibaren sahip olduğunuz mülkle ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu aşamada karşınıza çıkan tüm mülk fırsatlarını görmezden gelin. Nisan ortasından itibaren her şey sakinleşmeye başlayacak. Ayrıca bu aşamada kalan tüm emlak anlaşmalarını kapatıp bu konudaki sorunları çözebileceksiniz. 29 Haziran’dan sonra Mars, kendi burcu Koç burcuna girdiğinde ve dokuzuncu evden geçerken, şansınızın yüksek olduğu bir dönem olacak. Bu aşamada evren sizin lehinize çalışıyor gibi gözüküyor. Yaşam daha sorunsuz bir hale geliyor. 

2020 yılında seni bekleyenleri daha detaylı öğrenmek için, şimdi fal zamanı. Yeni yılda kahve falına, yıldız falına, burç yorumlarına baktırmak isterseniz; Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Burcunuz hakkında gerçekleri öğrenmek, Yıldızname falınıza baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına online fal baktırabilirsiniz!

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elva Keskin

Bir Yorum Yazın