Burç Özellikleri

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Yazar: Özlem Ege

Aslan burcu aşk hayatı konusunda çok tecrübelidir. Oldukça sahiplenici bir yapıya sahiptir ve her daim yöneten taraf olmayı tercih ederler. Aslan burcunun hayatı her zaman doyumsuz geçer. Hal böyle olunca aşk konusunda da az ile yetinmez. Partnerine tam manasıyla sahip olmak isterler. Eğer aşık olurlarsa aşık olduğu insana karşı ulaşmak için her şeyi yapar ve tüm enerjisini kullanırlar. Tüm tutkusu ve duygularıyla harekete geçer ve ona kimse karşı koyamaz.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu her zaman kendine çok güvenir. Oldukça çekici, akıllı ve ateşli olan aslan burcu partnerini kolay bir şekilde baştan çıkarabilir. Aslan burcu kadınıyla da aslan burcu erkeğiyle de beraber olmak zordur. Aslan burcu erkeği için henüz her şey bitmiş değildir. Çok çaba sarf etmesi ve Aslan burcu kadınını elde etmesi gerekir. Aslan burcu özgürlüğüne oldukça düşkündür.

Başında görünmeyen bir taçla dolaşan aslan burcu kıskanç olduğu halde kıskanılmasına dayanamaz. Yaşamına çok çok bağlı olan aslan burcu gezmeyi ve eğlenmeyi çok sever. Ama asla uçarı bir karakteri yoktur. Aldatılma konusunda son derece duyarlıdır ve affetmemektedir. Duygularını oldukça iyi bir şekilde kontrol eden aslan burcu art niyetsiz bir sevgi gösterildiğinde asla karşılıksız bırakmaz. Aslan burcu biraz daha zor bir yapıya sahip olsa da bir severse bir daha vazgeçemez. Onu elde etmek zor olsa da bir defa elde edince bir daha kaybetmezsiniz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın