Burç Yorumları

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Yazar: Özlem Ege

Oldukça çapkın olan aslan burçları her daim etrafına mavi boncuk dağıtmasıyla bilinmektedir. Hal böyle olunca bazen aldatmalar da gerçekleşmektedir. Elbette burç ne olursa olsun ‘’aldatmak’’ kelimesini duyduğumuzda hepimizin aklına karşı tarafın yeterince sevmediği gelir. Peki, herkesin sebepleri aynı mıdır? İşte bu konuda astroloji bize yardım edebilir, hangi burcun neden aldattığı konusunda o burcun özellikleri bize ışık tutabilir. İşte, Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

 Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

 Haziran ayı içerisinde aslan burçları oldukça ilgi ve alaka beklemektedir. Bunu partneri olarak ona gösterdiğiniz takdirde hiçbir sorun olmayacaktır. İlgi, alaka ve şımartılma delisi bu burcun ilk nedenini tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Tabii ki yeterince ilgilenilmediği bahanesi. Evet, eğer bir aslan burcu ile yeterince ilgilenmiyorsanız bu aldatmasının ilk yolunu açtınız demektir.

 Aslan Burcunun öncelik sırasının başında daima gurur vardır. Bu burç öz saygısı yüksek, buna paralel de öz şefkati düşük bir burçtur. Yani gururunu kırdığınızda, beyninde sizi seçmekle ne büyük hata yaptığını anlayacak. Ayrıca ona destek olmayacak, onu mutlu etmeyecek birinin hayatında ne işi olduğunu soracak olan binlerce tilki, kuyrukları çarpışmadan kafasında dolaşmaya başlayacaktır.

 Kendinize yeterince bakmıyor musunuz? Hem de bir aslan burcuna aşıkken… Daha neler!

 Aslan burcu daima kendine bakar ve girdiği her ortamda gözler onun üstüne çevrilir. Yönetici gezegeni Güneştir bu sebepten oldukça alımlıdır. Şüphesiz yanında taşıyacağı insan da çevresi tarafından beğenilecek birisi olmalıdır. Bu ay da aslan burcu için bir dönüm noktası olacaktır.

 Karşınızdaki dış görünüş tutkunu aslan burcu da olsa, her şey dış görünüş değildir. Onun yanında aynı zamanda bilgili, onun gibi gururlu ve asil olmakta fayda var.

Aslan Burcu Aldatır Mı?

 Bunun cevabı herkes için basittir. Sizi eskisi kadar boğmaz, ilgilenmez, görüşmek istemez ve en önemlisi sizi gerçekten tersler. Hem de her konuda! Kaşınızın üstünde göz var diye bile size laf sokabilir. Son olarak da şu an bu yazıyı okuyor olmanız bile bir aslan burcu tarafından aldatılmış olabilirsiniz demektir.

 Söylediğimiz gibi aslan burcu asildir, gururludur fakat elde edemediklerine karşı da oldukça meyillidir. Eğer bu burç tarafından aldatıldı iseniz, onun gibi asil ve gururlu davranın. Yani onu kendi silahıyla vurun. Arkanıza bile bakmadan çekip gidin, emin olun bu gidiş sizi onun aklında daima bir ukde olarak bırakacaktır.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumundan, sanal kahve falına kadar birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın