Burç Yorumları

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yazar: Özlem Ege

Bu ay sizler için oldukça önem arz ediyor. Tüm olumsuzlukları geride bırakacağınız bir aya merhaba diyebilirsiniz. İşte, Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yukarıda dediğimiz gibi bu ay tüm olumsuzlukları geride bırakıyorsunuz. Kararsızlığınızı atlatmanıza olanak sağlayacak olan günler sizi bekliyor. İlerleyen günlerde bir tarafta hayalleriniz, bir tarafta ise zorunluluklarınız derken yaşadığınız tüm gelgitler sizi yordu. Bu ay hem kariyer hem de sosyal bakımdan kendinizi güçlü hissediyorsunuz.

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

Hayatında yeni bir sayfa açma planın var. Ama yeni adımlar atmak için biraz korkuyorsunuz. Doğru zamanı bekliyorsunuz da diyebiliriz. Her şeyden de ileri, kendinize ve hayallerinize haksızlık etmemeniz gerekiyor. Mutlaka ama mutlaka sabırlı olmanız gereken bir günde olduğunuzu kesinlikle unutmayın. İnatçı olmak sizin bünyenize sinmiş. Ama bu durum sizi uzun bir süre meşgul edebilir.

Ayın başından sonuna gelinceye dek Merkür burcunuzda gerilecek. Bu durumda duygusallığınızı artırdığı gibi hassasiyetinizi de artıracak. Partnerinizle aranızda olan kavgayı, tartışmayı çok uzatmamanız gerekiyor. Partnerinizle aranızdaki ilişkiyi geliştirebilirsiniz. Mesela uzun zamandır sevgiliyseniz, evlilik kararı alabilirsiniz. Ya da evliyseniz yeni sosyal alanlara girebilirsiniz.

Aslan Burcu Mart Ayı Yorumları

Mart ayının ilk günlerinde Venüs’ün hareketleri sayesinde ikili ilişkilerde bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Genellikle mantığınızla hareket edip duygularınızı geri plana ittiğiniz için hep kazandınız, bu ay da kazanacaksınız. Bazı çiftler bu sorunu kolaylıkla çözerken, bazıları da epey bir zorlanacak. Beraber olduğunuz kişinin egosu sizi oldukça rahatsız etse de Mart ayında kumrular gibi olacaksınız.

21 Mart tarihinde Güneş, bahar ekinoksu yaşayacak. Güneşin ateş gibi olduğu bugünlerde siz bundan çok etkileneceksiniz. Neden diye sorarsanız eğer, siz ateş burcusunuz. Ayrıca, Mart ayında maddi çıkarlarınıza biraz daha önem vermeniz gerekiyor. Bu ay tartışmalardan ve savunmalardan uzak durmanız gerekiyor. Hayatınızda kimse yoksa eğer benliğinize uyan biriyle karşılaşabilirsiniz. Bundan ötürü istediğinizi alabileceğiniz, mutlu olabileceğiniz bir ay yaşayabilirsiniz.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın