Burç Yorumları

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Yazar: Özlem Ege

Otoriter tavırlarıyla ön plana çıkmayı başaran Aslan burcu için de Nisan ayı biraz zorlu geçecek gibi gözüküyor. Korona virüs tedbiri nedeniyle insanlar evde oturduğu için araştırma yapmaya devam ediyor. Biz de aylık burç yorumlarıyla karşınızdayız. İşte, Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Nisan ayı bahar ayı evet. Ama Şubat ayında ülkemizde ve tüm dünya genelinde salgın haline gelen Corona virüsü nedeniyle insanlar evlerinde vakit geçirmektedirler. Evde geçirdiğiniz vakti verimli geçirmek için bazı araştırmalar yapabilirsiniz. Okumaya devam ederek Aslan burcu nisan ayı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Sizin kariyer hayatınızı etkileyen konuların, sizin istekleriniz dahilinde gerçekleşmesini istiyorsanız eğer sabırlı olmanız gerekiyor. Kendinizle alakalı kararları bir süre daha ertelemeniz gerekiyor. Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu olarak yönlendirecek enerjiler alabileceğiniz bir günde bulunuyorsunuz. Bazı dostlarınızın desteğini üzerinizde hissedebilir ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutabilirsiniz. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınızla ilgili bazı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Kişiliğinizle alakalı da bazı yeni kararlar alabilirsiniz. Fiziksel, mantıksal ve ruhsal açıdan daha güçlü olduğunuz bir dönemdesiniz. Bazı sabit düşünceleriniz yüzünden aşırıya kaçabilirsiniz. Bu nedenle, güçlü arzularınızı kontrol etmenizde fayda var. Plüton ve Jüpiter çalışma evinizdeyken size ağır sorumluluklar yükleyebilir. Kendinizi biraz baskı altında hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu

Kendinizi bilinçli bir şekilde yönetebilirsiniz. Bugünlerde oldukça gergin ruh hali içerisindesiniz. Ay sonuna doğru yerinde duramayan kişiliğiniz sayesinde aktif ve çalışkan yönlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Ortaklık ve iş birliği içerisinde olduğunuz kişilerin üzerinizde oldukça olumlu etkileri var. Arkadaşlarınıza karşı değerlendirmeci bir gözle yaklaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizde direkt sizin ile ilgili olmasa bile ağır tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın