Tarot Falı

Ay Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Yazar: Özlem Ege

Tarot falı baktırmayı bazıları sevse de bazıları pek sevmemektedır. Tarot falında çıkan karta göre anlam değişmektedir. Anlam değiştikçe de falınız şekillenmektedir. Bugün size farklı bir tarot kartı olan Ay Tarot Kartı Anlamı Nedir? konusunda bilgi vermek istiyoruz.

Ay Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Ay’ın muhteşem ışığı insanlarda ve hayvanlarda hep garip duygular uyandırmıştır. Ay dışa sırt çevirerek, içimizi incelememizi belirtiyor. Belirli bir etkinlikten vazgeçmeyi ya da geri çekilme dönemini gösterecektir. Bununla beraber de Ay bilinç dışından gelen imajları teşvik ederek heyecanlandıracak. Bazen bir rahatsızlığı simgeler kişi aydınlıktan ayrılmak istemeyebiliyor. Ay, bir çok eylemle kovmaya çalışabilecektir. Ay reddedilemez ve onunla ne kadar çok mücadele edersek korkular o kadar çok kuvvetlenecektir.

Ruh, kendine özgün nedenlerden ötürü Ay’a dönmüştür. Deney kazanmamıza fırsat tanırsak korkularınız meraka dönüşebilir ve kapılar açılacaktır. Ay bilinç dışının heyecanlanmasını belirtecektir. Garip duyguları, rüyaları, korkuları deneyeceğiz. Olaylar açık ve belirgin ise siz bunların gerçekleşmesine izin vereceksiniz. Kabul ederseniz şayet hayal gücünüz yaşamınızı zenginleştirecek. Ama yanı sıra da deneyime karşı bir mücadele gerekecektir. Bu mücadele korkuları uyaracak ve genelde rahatsız edici duygulara yol açacaktır. Çünkü kişi Ayın sakinleştiren yönünü ortaya çıkmasına fırsat tanımayacaktır. Bunu yapmamanız gerekiyor. Ay size sakinlik getirecektir. Korkular iki gün içerisinde kenara çekilecektir. Hayal güvü ve merakınızla zenginleşerek duygusal bir huzura doğru ilerleyeceksiniz.

Tarot falı yorumu için Falbahçem’in ünlü yorumcularına canlı fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın