Burç Yorumları

Balık Burcu 2020 Burç Yorumları

balık burcu 2020 burç yorumları
Yazar: Elva Keskin

Macera dolu bir yıl!

Balık burcu 2020 yılında hayatında daha fazla değişiklik, aksiyon, heyecan ve macera arayacağını ön görüyor. Normalde olduğundan daha ani kararlar verecek, yıllardır hissetmediğin kadar özgüvenli olacak ve daha bağımsız hissedeceksin. Aynı zamanda daha anlayışlı olacak ve dünyanın işleyişini daha net anlamaya başlayacaksın. Tüm bunlar 2020 yılını ve karakterini şekillendirecek. 

Hayalperest balıklar için sosyal hayat canlanacak!

Balık burçları hayal dünyalarının geniş olmaları ve yaratıcı düşünmeleri ile ünlüdür. Zaman zaman realistik düşünmekte ve dünyayı olduğu gibi görmekte zorlanabilirsiniz. Genelde dürüst ve eğlenceli arkadaşlıklar kurarsınız. Ne kadar bağımsız kişilikler olmayı tercih etseniz bile arkadaşlarınıza bağınız bakidir. Siz ketum, özverili ve sezgileri güçlü birisiniz. Durumlar ne kadar zorlaşırsa zorlaşsın hayal gücünüz sizin kaçış noktanız ve sizin kurtarıcı yeriniz. 

Bu yıl ilişkileriniz geçtiğimiz yıla göre çok daha iyi ilerleyecek. 2020 yılı sosyal hayatınız için çok canlı geçecek. Eğer bir ilişki içerisindeyseniz sizin için bu ilişki daha şirin olacak. Sosyal hayatınızda ne kadar iyimser olursanız o kadar mükemmel insanları kendinize çekeceksiniz. Yeni insanlarla tanışmanız sizin için yalnızsanız yeni ilişki ihtimallerine ve biriyle birlikteyseniz bir çok yeni arkadaş edinmenize yol açacak. 

Yalnız olmanız durumunda büyük ihtimal birden fazla yeni flörtünüz olabilir. Sosyal hayatınız çok eğlenceli ve canlı olacak. Bu sene daha fazla etkinliğe davet edileceksiniz. Kalabalık ortamlarda bile gerçek kişiliğinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Kendinizle ilgili suçlu hissetmeyin. Yeni edineceğiniz arkadaşlarınızın sizi olduğunuz gibi kabul ettiğinden emin olun. 

Fark edileceksiniz!

2020 yılı kariyeriniz için daha hırslı olacağınız ve aktif olacağınız bir yıl sizi bekliyor. Bazı özellikleriniz ve becerilerinizle iş yerinde daha çok başarılarınızın göze çarptığını fark edeceksiniz. Eğer şu an çalıştığınız iş sizin becerilerinizi ve ekstra yeteneklerinizi kullanmanızı engelleyen bir işse bu işten ayrılıp kendinizi daha çok ortaya koyabileceğiniz bir iş bulmanız için 2020 güzel bir yıl olacak. Sizin için yaptığınız işi seviyor olmak çok önemli. Maddiyattan çok keyif alıp almamanız uzun vadede daha etkili olacaktır. Keyif aldığınız ama daha az ödeyen bir yerle uzun vadede daha başarılı olabilir ve daha çok kazanabilirsiniz. Ayrıca baskıyı da pek sevmiyorsunuz. Bu nedenle daha az baskı ile iş yapıyor olmak sizin için daha fazla verimlilik anlamına gelmektedir. 

Bütçenize dikkat!

Bu yıl sizin için para odaklı olmayacak. Bu nedenle bir takım finansal problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bütçenize gelince duygularınızla değil mantığınızla hayal etmeye başlayacaksınız. İhtiyacınız olmayan şeyleri çok fazla satın almamaya çalışın!

2020 yılında seni bekleyenleri daha detaylı öğrenmek için, şimdi fal zamanı. Yeni yılda kahve falına, yıldız falına, burç yorumlarına baktırmak isterseniz; Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında online fal baktırabilirsiniz.

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elva Keskin

Bir Yorum Yazın