Burç Yorumları

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Yazar: Özlem Ege

Balık burcuna sahip olan insanların büyük bir inandırma yetenekleri bulunur. Çok sabırlı, eli açık ve duyarlı olan balık burçları aynı zamanda çok dürüst olan kişilerdir. Hayal dünyası çok geniştir ve genellikle hayal dünyasında yaşarlar. Düş dünyasında kurduğu hayaller onu çok mutlu eder. Balık burcu olan kişiler dış dünyadan en çabuk etkilenebilen kişilerdir.

Çok duygusal olmalarına rağmen bir o kadar da güçlüdürler. Aşk acısının altından kalkamayacağını düşünseler de bir ilişki bittikten sonra, kapılarını yeni bir ilişki çalana kadar hayatını istediği gibi yaşar. Çok güçlü olan bu burç düştüğünde kendi kendine kalkmasını da bilir. Balık burcuna sahip kişiler kilo almaya meyillidirler ve bunun yanında kol ve bacakları kısadır. Son derece hassas insanlar oldukları için çok çabuk ağlayabilirler. Çok çabuk kırılıp, çok çabuk yıpranabilirler. Astroloji geçmiş yıllardan beri balık burcunu araştırmaktadır ve intihar eden insanların çoğunun balık burcu olduğu tespit edilmiştir. Bunun yanı sıra balık burçlarının ayakları çok hassastır ve ayaklarından çabuk üşütürler.

 Genel özellikleri

 Şanslı günü perşembedir.

 • Karşıt burcu başaktır.

 • Şanslı sayısı 3 ‘ tür.

 • Uğurlu taşı ay taşıdır.

 • Renkleri deniz yeşili, yeşil ve mavidir.

 • Yönetici gezegen

 Balık Burcunun Aşk Hayatı

 Balık burcuna sahip insanlar hassas ve kırılgan oldukları için sevdiği kişinin kırılmasına ve küsmesine dayanamazlar. Sevdiğinin hep mutlu olmasını ister ve gerekirse onun için her şeyi göze alabilirler. Sevdiklerine çok sadık kişilerdir. Peki, balık burcu sevdiğini neden terk eder şimdi de ona bakalım.

 Balık burcu ilişkide bir şeyler ters gitmeye başladığında durumu düzeltmek için alttan alır, bazı şeyleri görmezden gelir, gerekirse konuşması gereken yerde bile susar. Yani kısacası o ilişkiyi bitirmemek için elinden gelen her şeyi yapar. Kendinden fedakarlık eder. Ama sevgilisi artık onu sevmiyorsa terk eder. İstenilmediği yerde kalmayı kabul etmez. Balık burcunun en çok istediği karşısındaki insanın kendisini de sevmesidir. Duyguların karşılıklı olmasını ister. Ve en önemlisi de aldatılmaya gelemeyen ve kendine yediremeyen bir burçtur. Aldatıldığını anladığı an arkasına bile bakmaz.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın