Burç Yorumları

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yazar: Özlem Ege

Bu ay karşınıza çıkacak olan tüm sürprizlere hazır olmanız gerekiyor. Önceliklerinizi ve hayata dair beklentilerinizi değiştirebileceğiniz bir Mart ayında bulunuyorsunuz. İşte, Balık Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Bu ay sizin için değişim ve dönüşüm ayı. Yaşayacağınız tüm sürprizlere sakin bir şekilde hazır olmanız gerekiyor. Ani tepkiler vermek kimseye fayda sağlamayacağından ötürü size de fayda sağlamayacaktır. Duygularınızla hareket ettiğinizden ötürü her daim kazanan taraf olduğunuz söylenemez. Bu ay kendinizden taviz vermeyeceğiniz bir ayda bulunuyorsunuz.

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Bu ay alacağınız her karar, yapacağınız her seçim, atacağınız her adım için iki kere düşüneceksiniz. Yanlış adımlar atma gibi bir şansınız yok. Artık güç kaynağını elinizde bulundurmak istiyorsunuz. Hayatınızın önemli parçalarını kapsayan konularda zaman zaman zorluklar yaşayabilirsiniz. Her ne kadar kararlı tavırlar sergilemeye, kararlı olmaya çalışsanız da çevrenizden gelen tüm etkiler sizi fazlasınca etkileyecek. Yaşadığınız onca şeye rağmen, bazı insanların davranışlarına anlam vermekte zorlanıyorsunuz. Özellikle bu ay, düşüncelerinizi açık açık dile getirmekten çekinmeyeceksiniz.

İletişim gezegeni olan Merkür, bu ay 21 gün boyunca burcunuzda geri hareket edecek. Bu 21 günlük süre zarfında Merkür’ün içerisinde kafa karıştıracak olan durumları burcunuzda bulundurmak, hem dağılmanızı, hem de kaygılarınızın artmasına neden olabilir. Çevrenizde olan bir kişinin sağlık problemleriyle alakalı yeni haberler alabilirsiniz. Bu haberler sizin canınızı sıkabilir.

Aylık Burç Yorumları

Eğer bir ilişkiniz varsa beraber olduğunuz kişi de su burcundaysa eğer bu dönem işler biraz karışabilir. Gökyüzü aynı zamanda evlilikler ya da ilişkilerdeki parasal konuşmaların ilişkinin önüne geçebileceğini anlayacaksınız. Burcunuzda bu ay içerisinde gerçekleşecek Yeni ay, sana büyük sürprizlerle karşılaşacağınıza işaret ediyor. Eğer hayatınızda kimse yoksa geçen aylarda tanıştığınız biri varsa onunla aranızdaki ilişki ciddiyete kavuşabilir. Evlilik hayatında sorunları olan bir Balık burcuysan, kendine karşı geliştireceğin öz eleştiri sayesinde eşinizle empati kurabileceksiniz. Evliliğinize yepyeni bir soluk getirmek için atacağınız tüm adımlar, eşinizle aranızdaki bağları güçlendirecek. Bu ay sizin önceliğiniz huzur olacak.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın