Burç Yorumları

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Yazar: Özlem Ege

Oldukça duygusal bir burç olarak bilinen Balık Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020 ile karşınızdayız. Siz de okumaya devam ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Sayın balık burçları bu ay biraz kendinizi yanlız hissedebilirsiniz. Bundan ötürü kendinize sosyalleşebileceğiniz bir alan bulmanız gerekiyor. Karantina sürecinden ötürü evde kalmaktan sıkıldığınızı biliyoruz ama yapacak birşey yok sağlık herşeyden önemli. Bu ay sağlığınızla ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bundan ötürü vitaminli beslenmeye özen göstermeniz gerekiyor.

11 Mayıs tarihinde Satürn Kova burcuna geçiyor. Bundan ötürü sizin burcunuzu da etkileyecek. Aylardır hayalini kurduğunuz şeylere giderek yaklaşacaksınız. Sevgi ve aşk açısından kendinizi biraz daha eksik, biraz daha yalnız hissedebilirsiniz. İçsel olarak bu yorucu düşüncelerden kurtulmak için biraz daha zamana ihtiyacınız var.

22 Mayıs tarihinde İkizler burcuna geçen Yeni ay ile bazı olumsuz haberler alabilirsiniz. Karşınıza çıkan yeni kişilerden kaynaklı bazı gelişmeler söz konusu. Aldığınız tüm haberlere biraz daha dikkat etmenizde fayda var. Olayların hararetine kapılarak size söylenen her şeye inanmamanız gerekiyor. Size gelen haberleri biraz daha sorgulayarak inanın.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın