Burç Yorumları

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Yazar: Özlem Ege

Duygusallığıyla ön plana çıkmış olan Balık Burcu, bu ay da başarısıyla ön plana çıkacak. Gerek iş alanında gerek aşk alanında her zaman başarısız bir hayat geçiren balık burcunun bu ay yüzü gülecek. Kazancına kazanç ekleyen Balık Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020 ile karşınızdayız.

Balık burcu duygusallığıyla tanınmaktadır. Ama bu ay biraz aklınızı kullanmanız gerekiyor. Her zaman duygusal olmak size birşey kazandıracak değil ya. Biraz aklınızla hareket etmeyi öğrenin.

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

20 Nisan tarihine kadar para evinizde olan Güneş’ten olumlu bir destek alabilirsiniz. Bazı dostlarınızın desteğini üzerinizde hissedebilir. Onlarla ilişkilerinizi olumlu tutacaksınız. Atımlımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Finans evinizde Güneş gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranabilirsiniz. Yatırımlarınız size yeni kazanç olarak geri dönecek. İçsel sezgileriniz sayesinde pek çok engeli kolaylıkla aşabilirsiniz.

Balık Burcu

11 Nisan’a kadar, Merkür kişisel evinizde Neptün ile beraber ilerleyecek. Gereken atılımlar atmak için yeterli cesarete sahip olmanıza rağmen hamle yapmakta zorlanabilirsiniz. Güven duygusuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerin desteğini istiyorsunuz. Yaşamınızı kaliteli yaşamaktan yanasınız. Önünüze sunulan aşk fırsatını değerlendirirken dikkatli olmanız gerekiyor. Birilerine acıyarak, duygusal davranarak bir yerlere gelemezsiniz. Özellikle size uygun olmayan kişilerin duygusal dünyasına girmemeniz gerekiyor. Size karşı hisleri yoğun olan kişileri dinlememelisiniz. Biraz kendi aklınızı dinlemenin zamanı geldi de geçiyor bile.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın