Burç Yorumları

Balık Burcu Aylık Yorum – Şubat 2020

Yazar: Özlem Ege

Şubat ayında geçmişinizden bu ana gelinceye dek sizi etkileyen konulara odaklanacaksınız. Her ne kadar yenilikler size ne kadar iyi gelse de eskiden bir türlü vazgeçemiyorsunuz. Bu ay o kadar şanslısınız ki geçmişiniz sizi etkilemeyecek.

Bu ay aşk hayatınızda bazı canlılıklar söz konusu. Partnerinizin kötü bir alışkanlığı varsa eğer, bu ay o alışkanlıklarından kurtulabilir. Hayatında kimse olmayan balık burçları bu ay yeni bir aşka yelken açabilir. Şubat ayı içerisinde size geri dönmek isteyen eski sevgiliniz olabilir. Ama adı üstünde eski sevgili. Geriye dönmeye gerek yok.

Uzun zamandır ailenizle aranıza girmek isteyen bir kişi var. Bu kişi sizin ailenizle olan ilişkinizi kıskanıyor ve kıskançlığından ne yapacağını bilmiyor. Ailenizin içerisinde bulunan bir kişi bu durumun vakit geçmeden farkına varacak ve derhal çözüm yolu bulacak. Hassas bir yapıya sahip olduğunuzdan ötürü ufak tefek kırgınlıklar yaşayabilirsiniz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen online fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın