Burç Yorumları

Balık Burcu Neden Aldatır

balık burcu neden aldatır
Yazar: Özlem Ege

 Astroloji dünyasından herkese merhaba. Bugün ki konumuz balık burcu neden aldatır?

 Öncelikle bu burç ​​​​​hakkında bildiğimiz yanlışlardan birisi balığın aşırı duygusal olmasıdır. Oysaki balık burcu bilinenin aksine çok fazla duygusal değildir, sadece aşırı kırılgan ve alıngan bir yapıya sahiptirler. Bu durumdan bakacak olursak astroloji dünyasının en ince eleyip sık dokuyan balık burçları, aşk hayatında da aynı şekilde ince düşünceli bireyler olarak karşımıza çıkar. Yapı itibariyle kırılmaya çok müsait olan balık burçları için hayat, aşk ve sevgi ile var olur.

 Balık Burcu Neden Aldatır?

 Aşk hayatında hatalara müsemma kesinlikle göstermezler. Bu yüzden yaptığınız her hatanın karşılığını size mutlaka verecektir. Özelikle onu kıskandıracak en ufak hareket, kıracak bir söz bile sizden intikam almasına yol açacaktır. Çünkü o bir balıktır ve aşk insanıdır. Bu yüzden aşk hayatındaki ufak hataları büyütecek derin yaralara dönüşecektir. Bu denli canı yanan balık sizi aldatarak kendince en büyük intikamı size yaşatacaktır. Eğer balık burcu partneriniz varsa ona yaklaşımınız bol empati içersin, aksi halde yanlış anlaşılma yüzünden ne olduğunu anlamadan aldatılan biri haline gelebilirsiniz!

 Kırılgan Balık Kalbinin Yanlış Adımları!

 Öte yandan balık burçlarının bir diğer yanı insanlara çabuk inanıyor olmasıdır. Eğer aşk konusunda ona istediğini vermezseniz kırılan balık kalbini başka sularda tamir edecektir. Bu durumda çevrede olta atan avcılara karşı temkinli olun, yoksa bir bakmışsınız hayatınızdan uçup gitmiş!

 Ne Yapmalı, Balığı Kazanmalı

 Balık burcunu çok fazla sıkmak kaçmasına kendi haline bırakmak ise uzaklaşmasına neden olacaktır. Ve bir balık burcu asla yalnız kalmaz. Çünkü hem aşk insanıdır hem de aşkta aranılan insandır. Eğer elinizde tutmak istiyorsanız ilgi ve sevginizi belli ölçülerde tutmanız gerekiyor. Kısaca özetlemek gerekirse balık burcu söz konusu olduğunda eğer beklentilerine karşılık bulamazsa aldatan bir burç halini alır. Zaten çift kısmeti ve tam bir aşk insanı olduğundan dolayı çevresi asla boş kalmayacaktır. Zaten yapı olarak ilgiye ve sevgiye her zaman aç olan balık insanı bu zaafı yüzünden hatalara meyilli olacak ya da çevresindeki kötü niyetli insanlara kolaylıkla inanmış olacak. Çünkü ilgi ve sevgi onların can damarıdır. Siz onun bu yönünü aç bırakırsanız mutlaka kendine bir kaynak arayışına girecektir. Ve sonunda kaçınılmaz son olarak aldatma girişimi gösterecek.

 ​​​​​Sonuç olarak balık burçları aşkında aldatmaz, birçok nedenden dolayı aldatmak zorunda kalır veya sevgi peşinde koşarken hatalara düşer. Kısaca balık aldatır, ama hep bir neden vardır.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın