Burç Yorumları

Başak Burcu 2020 Burç Yorumları

Başak Burcu 2020 Burç Yorumları
Yazar: Elva Keskin

Aynı kalan durumlar

Başak burçları için sosyal ve kariyer hayatı 2019 yılından çok da farklı olmayacak. Fakat bu gelişemeyeceğiniz ve değişemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Özellikle kendi üzerinizde çalışmak ve içe dönüş için çok uygun bir yıl. 


Başak burçları iyi bir annenin bütün kalıplaşmış özelliklerine sahiptir. Mütevazi, pratik, analitik olma eğilimindedirler. Aynı zamanda sevdikleri için sık sık endişelenirler. Bazen fazla düşünüp hemen hemen her konuda mükemmeliyetçi olabilirler. Bu durum bir işi bitirmekte zorlanmalarına neden olabilir. 

Çevrenizi ya da olayları değil kendinizi değiştirmeye çalışın!

Eğer 2019 aşk hayatınızdan memnunsanız şanslısınız. Sizin için bunu tehdit eden veya değiştirecek bir durum olmayacaktır. Fakat 2020’de aşk hayatınızdan ve birlikte olduğunuz kişiden çok daha fazla şey bekliyorsanız bunun için bir takım adımlar atmanız gerekecek. İletişim kurma şeklinizi değiştirmeniz gerekecek. Kendinize ayna tutmak en zoru olabilir. Bu nedenle sizinle dürüst iletişim kuran birinden bununla ilgili yardım alabilirsiniz. Kendinizde göremediğiniz bir takım zor kısımları gösterebilir. Tabi ki hiç kimse olduğu insanı bir başkası için değiştirmemeli. Fakat bu özellikler sizin de kendinizde değiştirmek istediğiniz ve değiştirirseniz daha mutlu olacağınıza inandığınız özellikler ise o zaman önce sorunu belirleyin ve çözüme odaklanın. Fakat şunu da unutmayın, birlikte olduğunuz kişi ya da olmak istediğiniz kişi sizin için doğru kişi de olamayabilir. Bu durumda bunu zorlamanın ve aslında olmaması gereken biri için kendinizi değişime zorlamanın bir anlamı da olmayacaktır. 

Tüm bunların en güzel yanı ise 2020 yılının sizin için ihtiyacınız olan değişiklikleri yapabilmeniz için fırsatlarla dolu bir yıl olacağıdır. Fırsatlar önünüze çıktığında ne istediğinizi biliyor olursanız hızlı adım atmanız gerekecektir. 

Yeni yetenekler ortaya çıkıyor. 

2019 yılında işte yaptığınız değişiklikler bu yıl da sizin yılınızı etkileyecek. Genel olarak statünüz, geliriniz, yaptığınız iş ve güvenceleriniz aynı kalma ihtimali yüksek olsa bile bakış açılarınızda bir takım değişiklikler yaşayabilirsiniz. Her şeyi daha net görmeniz ve genel olarak daha çok odaklanabilmeniz muhtemel. Zaten var olan farkında olmadığınız bazı yeteneklerinizi keşfetmek için güzel bir yıl. Bu yetenekler size para kazandırabilir.  Biraz zaman ve enerji ayırmanız durumunda kendi beklentilerinizi aşabilirsiniz. Bunu ayrıca bir iş olarak yapmıyorsanız bile bu yeni keşfettiğiniz yeteneklerinizi şu anki işinize yansıttığınız zaman kesinlikle fark edilecektir.

Ayrıca bu yıl bütçenizi takip etme ve para biriktirme konusunda gelişme göstereceksiniz. Kendinizden çok fazla fedakarlık etmeden gelecek için para biriktirebilecek kadar geliriniz her zaman olacak. 

2020 yılında seni bekleyenleri daha detaylı öğrenmek için, şimdi fal zamanı. Yeni yılda kahve falına, yıldız falına, burç yorumlarına baktırmak isterseniz; Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Burcunuz hakkında gerçekleri öğrenmek, Yıldızname falınıza baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına online fal baktırabilirsiniz!

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elva Keskin

Bir Yorum Yazın