Burç Özellikleri

Başak Burcu Aşk Hayatı

Yazar: Özlem Ege

Başak burcu için aşk hayatı oldukça tehlikeli bir oyundur. Aşkı bir tehlike olarak görebilen Başak burcu bu konuda da oldukça sabırlı davranmaktadır. Bir kadına yaklaşması ve ilişkiye başlaması oldukça zordur. Utangaç bir yapıya sahip olan burç, utangaçlığından kurtulursa tam olarak yeteneklerinin farkına varabilir. Kendisinden beklenmeyen bir aşk hayatına giriş yapabilecek olan başaklar, ciddilikten çekindiğinden ötürü flört hayatını daha çok sever. Çok cazip olmasalar dahi, flörtleşmeyi çok iyi başaran burçlardandır.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak burçları hayatta etkilenmesi ve elde edilmesi zor olan kişilerdendir. Çapkın olduğunu iddia eden pek çok kişiyi reddeden Başak burcu biraz egoist desek yalan olmaz. Kalbini fethetmesi zor olan başak burcu maço davranışlara sahip olan kişilerden hoşlanmaz.

Klasik bir erkek tipi başak burcuna göre değildir. Oldukça dürüst olan, olduğu gibi davranan, kartlarını en açık şekilde oynayan erkekler başak burcunun kalbini kazanabilir. Başak burçları her daim idealist olma amacı taşıyan burçlardandır. İş hayatında başarılı olmayı kendine hedef edinmiş karaktere sahiptir. Elde etmesi zor olan Başak burçlarını bir defa elde edince bir daha bırakmayabilirsiniz. Her ne kadar tanışması zor olsa da bırakması da zor bir burçtur.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın