Burç Yorumları

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Yazar: Özlem Ege

Başak Burcu eleştirel yapısı, hayata karşı titiz duruşu ve lafını sakınmayan hal ve tavırları yüzünden pek sevilmezler. Dışarıdan mermer bir sütun gibi duygusuz, mesafeli, sert görünüyor olması da onları bir nebze yanına yaklaşılmaz gösterir. Bu ay başak burçları için bir dönüm noktası. İşte, Başak Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

 Astroloji bu burç için dışarıdan nasıl görünürse görünsün burçlar kuşağının en naif karakteri olduğu ile ilgili hemfikirdir. O kadar kırılgan naif ve mükemmeliyetçi bir yapısı vardır ki, paramparça olmaktan korkar. O Sert görünüşü onun dışarıdan alacağı darbeleri azaltabilmek için bir zırh vazifesi görür. Yine de o zırhı delip geçmesine izin verdiği insanları kendince sever, incecik detaylar bulur onları sevebilmek için.

Sevdiği insanları fazlası ile sahiplenir. Astroloji tarafından köle burç gibi tarif edilir ve Tabiri caizse saçını süpürge eder, yemez yedirir. Sevdikleri için gücünü son raddesine kadar kullanır. Fakat kullanıldığını hissettiğinde içinde tolere ettiği, görmezden geldiği her şeyi bir anda su yüzüne çıkarır. Karşı tarafı öyle bir eleştiri yağmuruna tutar, konuşurken öyle bir hırpalar ki insanı, onu naif çizgisinden çıkardığınıza pişman olursunuz. Bir daha eski haline dönmesi uzun zaman alır. Belki de dönemez o sizin kabahatinize bağlı.

 Başak Burcunun Eleştirel Yapısının Sebebi

 Eleştirilerinin hiçbiri kalp kırmak için değildir. Dost olarak, anne – baba olarak çalışan, patron olarak ağzından çıkan her cümle sizi daha iyiye sevk etmek içindir. Tamam, doğrularının bazıları sadece kendine göre doğrudur. Ama zekaları hatasız bir strateji ile örüntülüdür. Ve sizin çok sonra fark edeceğiniz şeyi size çok önce söyler. Bu durum onları daha da zor kılar. Ama işin özünde mükemmeliyeti arayan insanlardır. Hem kendilerini, hem çevrelerini hem de sevdikleri insanları en iyiye en güzele sevk etmeye çalışırlar. Bu yüzden de sık sık yanlış anlaşılırlar.

 Başak Burcunun Hassas Noktaları:

 – yalana asla tahammülleri yoktur,

 – kendilerine yapılan yanlışı affederler fakat asla unutmazlar,

 – işkoliktirler, işleri kendilerince bir düzene göre yaparlar

 – akıl vermeyi sevdikleri gibi akıl verilmesinden nefret ederler

 – herkese mümkün olduğu kadar saygı gösterirler dolayısı ile saygısızlığa tahammül edemezler

 – ukalalığa tahammülleri yoktur

 – dağınıklık ve karmaşaya karşı toleranslı davranamazlar.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın