Burç Yorumları

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yazar: Özlem Ege

Sessiz ve sakin bir burç olduğunuzdan ötürü bu zamana kadar pek çok sorunla karşı karşıya kaldınız. Bu ay kazançlı çıkacağınız bir aydasınız. İşte, Başak Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Mart ayı sizin için tamamen aşk ayı. Bu ay içerisinde yeni biriyle tanışabilir, ya da hali hazırda bulunan bir ilişkinizde ciddi adımlar atabilirsiniz. Parasal konularda da bir takım gelişmeler söz konusu. Maddi zorluk yaşamaktan pek hoşlanmıyorsunuz ama yapacak bir şey yok.

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Uzun zamandır aklınızda olan bazı konularda kazanç elde edeceksiniz. Mart ayı içerisinde verdiğiniz çabaların karşılığını alıp almadığınızı sorgulayabilirsiniz. Zaman zaman da daha önümde çok yol var, nasıl ilerleyeceğim diyebilirsiniz. Aslında sizi güçlü kılan hayalleriniz ve başarılarınız. Mart ayında bambaşka donanımla kazanç elde ediyorsunuz. Bu zaman zarfında tecrübeleriniz size yol gösterebilir.

Geleceğinize odaklanmanızın tam vakti. Ama planlarınızı ve beklentilerinizi herkesle paylaşmamanız gerekiyor. Çevrenizde size karşı olumsuz düşünen kişiler var. Bu kişileri çevrenizden uzaklaştırmanız gerekiyor. Planlarınızdan ve beklentilerinizden onlara bahsetmemeniz gerekiyor. Sizi içten içe kıskanan, iyi görünümlü kişilerden sakınmanız gerekiyor. Bu kişiler sizin moralinizi bozabilir.

Başak Burcu Burç Yorumları

Merkür’ün geri hareketi bir yanınızda, Yeni ay da bir yanınızda hareketine devam ediyor. Bu durum da bekar Başak burçlarını etkileyecek. Eğer uzun zamandır yalnızsanız, sizi öncelikle aklıyla feth edecek biriyle karşılaşabilirsiniz. Arkadaş olarak tanıştığınız bir kişiyle ciddi ilişkiler yaşayabilirsiniz. Mart ayı içerisinde eski sevgilinizden ya da boşandığınız eşinizden yeni haberler alabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri varsa, onunla aranızda olan zorlukların hepsi geçiyor.

Gelecekle alakalı planlarınızı ve hedeflerinizi tutturacağınız bir ayda bulunuyorsunuz. İş hayatınızda bazı yeni gelişmeler yaşayabilir, yeni kıdemler alabilirsiniz. Eğer işsizseniz, yeni bir iş teklifi alabilir alacağınız iş teklifini de değerlendirebilirsiniz. Size uygun olmayan işlere girmemeniz, girdiğiniz işleri de başarıyla tamamlamanız gereken bir ayda bulunuyorsunuz. Aşka olan inancınız hiç yokken bir anda aşka olan inancınız artış gösterecek.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise tıklayınız

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın