Burç Özellikleri

Başak Burcu Erkeği Özelliği

Yazar: Özlem Ege

Başak burcu erkeği pratik bir zekaya sahip olmasıyla bilinmektedir. Nokta atışı bir fikri olmasına rağmen atik değildirler. Enerjisi her daim tavandadır. İşte, Başak Burcu Erkeği Özelliği

Başak Burcu Erkeği Özelliği

Başak burcu erkekler daima ailesine önem verir. Ailesi için fedakarlık yapmak, onun ilk öncelikleri arasındadır. Aile büyüklerine karşı saygı ve sevgisi en üst düzeyde olan kişilerdir.

Titizlik ve düzen onlardan sorulur

Başak burcu erkeği aşırı titiz ve temizdirler. Bu özellikler başak burcunun en belirgin ve en önemli özellikleridir. Düzenli olmayı ve bir disiplin içinde yaşamayı çok severler. Düzeni bozulursa etrafındaki kişileri kırabilirler. Bu nedenle başak erkeğiyle çalışacak veya arkadaşı olacak kişiler disiplinli, temiz ve bakımlı kişiler olması gerekir. Yoksa anlaşmaları biraz zor olacaktır.

Başarısızlığı Sevmezler

Başak burcu erkeği, çok çalışkan, araştırmacı ve zekası üst düzeyde olduğundan hedeflerine kısa bir süre içerisinde ulaşır. Başarılı olmaya bayılırlar. Başarısızlığı kaldıramazlar.

Başak erkeğinin aşk hayatı

Başak burcu erkeğinin, aşk hayatı biraz zordur. Çok detaycı olduklarından çok düşünür ve ilişkiye ondan sonra karar verirler. Ayrıca, onlar için mantık en ön plandadır. Bu nedenle mantıkları, duygularından daha önce gelmektedir. En ufak bir yalana bile tahammül edemezler. Karşısındaki kişiden sadakat ve dürüstlük beklerler. Başak burcu erkeğinin aşk hayatında kuşkusuz en önemli özelliği sadık olmalarıdır. Başak burcu erkeği karşısında aldatılmanız çok zordur. Aynı şekilde başak burcu erkeği de aldatılmayı kaldıramaz ve direk ilişkiyi bitirme eğilimine girerler.

Onlardan kesinlikle romantiklik beklemek hayaldir. Duygularını genellikle saklar ve utangaç bir kişiliğe sahiptirler.

Ne tür karaktere sahip kadınlardan hoşlanırlar ?

Kendi özelliklerinden olan, temiz ve titiz ve yalan söylemeyen kişilerden hoşlanırlar. Kendini ifade edebilen kadınlara bayılırlar. Araştırmacı ve kendileri her daim geliştiren kadınları çok severler. Aynı zamanda sadık ve sözüne uyan kadınlar onlar için çok kıymetli kişilerdir.

Başak burcu erkeğinin olumlu yönleri nelerdir ?

l Çok sevecen ve samimi kişilerdir.

l Severse tam sever ve sadık bir eş olabilmesi,

l Temiz, düzenli ve disiplin içinde bir yaşamları olması,

l Ailesine olan düşkünlüğü ve iyi bir baba adayı olması,

l İş hayatında başarılı olması, çalışkan bir kişiliğe sahip olmaları,

l Yalan söylemeyi sevmemeleri,

l Genelde sözlerine sadık olmaları

l Eğlenceli bir kişiliğe sahip olmaları başak burcunun belli başlı olumlu yönleridir.

Başak burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir ?

l Çok detaycı bir kişiliğe sahip olmaları

l Çok takıntılı olmaları

l Aşırı titiz olmaları

l İnatçı ve inadından bir türlü vazgeçmemeleri

l Hırslı bir karaktere sahip olmaları

l Çok gergin ve stresli bir hayatları olmaları

l İş konuşmaları çok olduğundan sıkıcı olabilmeleri başak burcu erkeğinin olumsuz yönleridir.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın