Burç Özellikleri

Bebek Burç Uyumu

Yazar: Özlem Ege

Ailenizin yeni üyesi, sizin için yepyeni bir yaşamın başlangıcı olan bebeğiniz nihayet dünyaya geldi. Peki bebeğinizin burcu ve sizin burcunuz ne kadar uyumlu? Küçük meleğinizle bir aile oldunuz ve birbirinize alışmaya çalışıyorsunuz. Hisleriniz yoğun ve bir anne-baba olarak en büyük isteğiniz onun mutlu, huzurlu olması. Son yıllarda ilerleyen astroloji alanı sayesinde burçlarınızın özellikleri ve uyumu aracılığıyla anne çocuk burç uyumuna siz de göz atabilir ve çocuğunuzla olan iletişiminizi daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

Kova Anne ve Koç Bebek Burç Uyumu

Kova annesiyseniz ve koç bir bebeğe sahipseniz ilişkinizin tekdüze ve sıkıcı olması neredeyse imkansızdır. Kova anne her zaman bakış açısı geniş, hareketli, fikirleri sabit ve inatçı olmayan, özgür ruhlu olacaktır ve sürekli aklı eğlenmekle meşgul olan koç çocuğu için bulunmaz güzellikte bir destek olacaktır. Kova anne ve koç bebek burç uyumu iyi bir dost olma yolunda sürekli ilerleyecektir ; çünkü ikisi de çok yaratıcı ve tamamlayıcıdır.

Konumlarının birbirine uzak olmasından ötürü zıttan doğan güzel bir uyum söz konusudur. İletişimleri kuvvetlidir ve hayata karşı sürekli gülümserler. İkisi de komiktir ve mizah anlayışları sayesinde de oldukça içeriği kuvvetli oyunlar bulabilirler. Koç çocuk ani öfkelenmeleriyle kova anneyi ürkütebilir ancak kova anne çok sakin ve insan seven yapısıyla onu hemen dizginleyecektir. Kova annenin baskıyı sevmeyen yanı, sevdiklerine düşkün olan koç çocuğu için zor olabilir ancak mutlaka orta yolu bulabileceklerdir çünkü onlar yaşamayı seven iki insan olarak adeta birbirleri için yaratılmışlardır.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın