Burç Yorumları

Boğa Burcu 2020 Yıllık Burç Yorumları

Boğa Burcu 2020 Burç Yorumları
Yazar: Elva Keskin

Bu yıl toprak burçları hiç olmadığı kadar mantıkla hareket edecekler. Bu yıl aile ve arkadaşlarınıza sıkı tutunun, kararlı adımlar atın. Güzel bir yıl sizi bekliyor.

Ağırdan alın!

Boğa burçları 2020 yılını normalde olduklarından daha yere sağlam basmak istedikleri bir yıl olarak konumlandıracaklar. 2019 yılında özellikle finansal açıdan bir çok değişikle karşılaştığınız bir yıl olmuş olabilir. Bu yıl kendinizi daha güvende hissedeceğiniz ve şansınıza güvenerek adımlar atmak yerine kendinizden emin adımlar atacağınız bir yıl olacak. İşleri biraz daha yavaş fakat daha güvenilir adımlarla ilerletiyor olduğunuz sürece endişelenmenizi gerektirecek bir durum olamayacak. Bu durum biraz sabrınızı zorlayabilir ve daha uzun süre odaklanmanız gerekeceğinden sizin için dikkatinizin dağılmaması noktasında beklediğinizden daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. Fakat bunları başarabilirseniz dilediğiniz maddi ve manevi güvenceye ulaşacaksınız. 

Aşkta küçük değişiklikler, büyük etkiler. 

Aşk hayatınız 2020 yılında daha istikrarlı ilerleyecek. İlişkilerde uyumu yakaladığınız ve uyuşmazlıkların giderildiği, daha huzurlu bir sene sizi bekliyor. Birlikte olduğunuz kişiye daha fazla zaman ayırmak ve birlikte gelecekte ne istediğiniz konusunda net iletişimler kurmak için uygun bir yıl. Enerjiler ilişki iletişimlerinde açık ve yol gösterici olacaklar. Örneğin uzun zamandır dile getirmek istediğiniz konuları doğru cümlelerle aktarıyor ve anlaşılıyor olacaksınız. Karşınızdakine daha fazla sabır gösterebilecek ve onun da sizinle ortak bir noktada buluşmak istediğini kabul edeceksiniz. Bir konuşma ciddi ve yumuşak bir şekilde ilerliyorsa telefon çalması, kapı çalması, dışarıda iseniz garson gelmesi vs. gibi dikkat dağıtan olaylar yaşamayacaksınız. İlişkisi olmayanlar için kendi iç iletişimlerini gözden geçirmeleri için güzel bir yıl. Bu yıl yaşanacak değişiklikler genelde büyük değil, ufak değişiklikler fakat uzun vadede daha etkili değişiklikler olacaklar. 

Kişisel algılamayın!

Aile ve arkadaşlarınız ile aranızı sıkı tutun. Normalde olduğunuzdan daha baskın bir karakter olarak davranabilirsiniz. Bunu fark ettiğiniz anda kendinizi durdurup geri adım atmaktan çekinmeyin. Tavsiye vermek istediğiniz kişiye fikirlerinizi söylerken empati ile yaklaşmaya çalışın. Onların bakış açısı sizinle aynı olmayabilir fakat iyiliklerini düşündüğünüz için verdiğiniz tavsiyeler kullanılmadığında gücenmeyin ve bu durumu kişisel algılamayın. Başkalarının hayatı ile ilgili aldığınız her karar siz farkında olmadan sizin için bir sorumluluk oluşturmuş oluyor. Bu basit bir çöpçatanlık ya da iş ile ilgili verdiğiniz bir akıl da olabilir. İnsanlar işler istedikleri gibi gitmediklerinde sizi suçlayabilirler. Daha kötüsü siz de kendinizi suçlayabilirsiniz. 

Yaratıcılığınızı Kullanın!

2020’de başarılı olmak istiyorsanız sizin için yollar açık gözüküyor. Bütün bir sene çok yoğun bir şekilde çalışacaksınız. Özellikle kendi işini yapan Boğa burçları müşterileri tarafından çok fazla tercih edilecekler. Fakat bu yoğunluğun getirdiği stresler de olacak tabi ki. Sizi rahatlatacak şey ise işinizde yaratıcılığınızı kullanmak olacak. Zaten böyle bir alanda çalışıyor olabilirsiniz ya da son derece analitik bir alanda çalışarak da para kazanıyor olabilirsiniz. Fakat her işin kendi içinde yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanları vardır. Yaratıcı yönünüz hem sizi heyecanlandıracak hem de çok daha başarılı işler ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. 

2020 yılında seni bekleyenleri daha detaylı öğrenmek için, şimdi fal zamanı. Yeni yılda kahve falına, yıldız falına, burç yorumlarına baktırmak isterseniz; Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Burcunuz hakkında gerçekleri öğrenmek, Yıldızname falınıza baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına online fal baktırabilirsiniz!

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elva Keskin

Bir Yorum Yazın