Burç Yorumları

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Yazar: Özlem Ege

Boğa burcu, astroloji kuşağının ikinci burcudur ve yönetici gezegeni Venüs’tür. Boğa burcu güzelliğin, estetiğin, maddiyatın ve sadakatin burcudur. Boğa burcu insanının elementi topraktır ve her toprak elementi burcu gibi bu burçta gerek aşk yaşamında gerekse finansal yaşamında güvence ararlar. Güvenilir bir burçtur, bir söz verdiklerinde sözlerinde dururlar. Disiplini severler ve özellikle finans ve yatırım konularında marifetlidir. Peki Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları nasıldır?

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

 Bir boğa burcu insanının sahip olduğu her şeye bağlandığı gözlemlenebilir. Bu ay da sahip olduklarını daha da geliştirecek gibi. Maddi ve manevi güvence aradıkları için ellerinde olan her şeyin kıymetini çok iyi bilirler. Bu onların en göze çarpan özelliğidir. Bir Boğa burcu insanının ayakları her zaman yere sağlam basar çünkü dünyada ihtiyaç duyduğu emniyeti sağlamak için uğraşırlar. Bazen bu yüzden ellerindekini fazla sıkı tutarlar bu da onların cimri olarak yorumlanmasına sebebiyet verir. Fakat aslında onların bu davranışının arkasında emniyette olma dürtüsü vardır.

 Boğa Burcunun Sembolü Afrodit

 Astroloji kuşağının bu zarif burcunun doğal gezegeni Venüs’ü temsil eden tanrıça Afrodit güzelliğiyle ünlüdür ve Boğa burcu insanları bu güzellikten nasibini almışlardır. İlişkide cazibeli taraftır ve insanları bu doğal cazibesiyle kendilerine çekerler. Onları elinde tutmayı da bilirler çünkü bir Boğa burcu her şeyden önce güvenilir ve sadıktır. Özellikle karşısındaki kişi çok sevdiği biriyse onu kollayacak, sahiplenecek ve ona sonuna kadar sadık olacaktır. Bir Boğa burcu yemeği sevdiği için kadınları hafif balıketli olabilir ve bu onların fiziksel görünümüne ayrı bir cazibe katar.

 Boğa’nın İş Hayatı

 Boğa burcu hedefine ulaşma konusunda sabittir, kendine bir hedef belirler ve o hedefe ulaşmak için çok çalışırlar. Disiplinli ve istikrarlı yapıları onlara başarıyı da getirir. Yatırım ve finans konularında adeta doğal bir yetenekleri vardır. Mal ve maddiyata ulaşmaları bu yüzden kolaydır. Bununla birlikte Boğa burcu insanı parayı bir araç olarak görür. Para onlar için sadece maddi güvence aracıdır. Hiçbir zaman amaçları para olmamıştır. İstediklerine ulaşmak için bir araçtır. Haziran ayında yeni hedeflerine ulaşacak ve başarısına başarı katacaktır.

 Boğa Burcu Nelerden Hoşlanır

 Boğa burcu kadınları değerli taşlardan hoşlanır. Bu burç kadınları şıklığa önem verirler, ucuz şeylerden pek hoşlanmazlar. Boğa burcu erkekleri de aynı şekilde şıklıktan yanadırlar. Her iki cinsiyet de yemekten hoşlanır, hem kendileri yemek yapmayı sever hem de şık bir restoranda güzel bir akşam yemeği onları cezbeder. Bu burç insanıyla mutfağa girmekten çekinmemek gerekir, adeta yemek yaparak rahatlayan insanlardır.

Bunun dışında uyumayı da çok severler. Bir Boğa burcu uykusunu almadan uyandığında yüzü biraz asık olabilir çünkü çok sevdiği uykularından ayrılmış olmak onları rahatsız eder. Keyiflerine düşkündürler. Kendilerini bıraktıklarında hiçbir şey yapmadan sadece yatıp dinlenebilir ve uyuyabilirler. Bir Boğa burcuna yalan söylenmemelidir, dürüstlükten hoşlanırlar ve sadakat onlar için çok önemlidir, kendileri de sadıktırlar.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın