Burç Yorumları

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

boğa burcu aylık burç yorumları
Yazar: Özlem Ege

Mart ayında aşk hayatında yeni gelişmeler söz konusu. İşte, Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Güneş’in kalbinizi sıcacık yapacağı Mart ayına hoş geldiniz. Mevsim artık ilk bahara kucak açıyor. Bu ay koşulları daha iyi hale getirmek için yapabileceğinizin en iyisini yapmaya özen göstereceksiniz. Mart ayının ilk günlerinde burcunuza geçecek olan Uranüs, hayatınızda yeni döngüye işaret ediyor.

Uranüs bir yandan da içinizde kopan fırtınaya eşlik edecek diğer yandan da rasyonal hayatınızda bir kaç adım öne çıkmanıza neden olacak. Yaşamınızdan memnun değilseniz eğer bu süreçte kesinlikle evinizi değiştirmeye karar verebilirsiniz.

Eğer hayatınızda kimse yoksa özellikle ay ortasından sonra size gelecek davetleri reddetmemenizi tavsiye ederiz. Konuşmalarında ya da duruşuyla size hitap edecek olan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Sizi her anlamda güncelleyecek olan Uranüs, bir takım konularda da esnemenizi sağlayacak. Hiç ödün vermediğiniz, taviz vermediğiniz konuları yeniden değerlendireceksiniz. Sosyal çevrenizden aldığınız tutum da bir o kadar değişim gösterecek. Bu dönemlerde ne ekersen onu biçeceksin. İlk haftada meydana gelecek olan Yeni ay ile beraber Uranüs, yeni planlar almanıza olanak sağlayacak.

Boğa Burcu

Özellikle yurt dışı bağlantısı olan bir sektörde çalışma gösteriyorsanız eğer yurt dışından bir bölüme geçiş teklifi alabilirsiniz. Yaşam standartlarınızı daha da genişletebileceğin bu teklifte duygusallık yaşamanız oyun bozanlığa neden olabilir. Keşke demektense karşınıza çıkan fırsatların karşınıza çıkaracağı gelirleri hesap etmeniz gerekiyor.

Duygusal iletişiminizin oldukça güçlü olduğu bugünlerde iç dünyanız ile temasa geçerek, duygusal ihtiyaçlarınızın farkına varabilir ve duygusal reaksiyonlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli olabilir ve algıma gücünüz de artabilir. Gereksiz alınganlıklara ve gereksiz duygusal tepkilere dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni beklentiler içerisinde çok fazla olmamalısınız.

Kendinizi duygusal hassasiyetleriniz konusunda şifalandırabilir ve meditasyon yapabilirsiniz. Bugünlerde sahiplenme, korunma, beslenme, ikili ilişkiler ön plana çıkabilir. Mide hassasiyeti problemi yaşayanlar bu ay içerisinde mide yanmaları yaşayabileceğinden ötürü yediklerine ve içtiklerine dikkat etmeleri gerekir. Hafif yemekler yemeye özen göstermelisiniz.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın