Burç Yorumları

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Yazar: Özlem Ege

Nisan ayına başladığınızdan beri yoğun bir süreç geçirdiniz. İletişim trafiğiniz bir hayli yoğun geçebilir. Eğitimle alakalı konularınız ön plana çıkabilir. 3 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor. 7 Ağustos tarihine kadar gelirinizde ciddi artışlar söz konusu. Mesela priminiz, maaşınız çok daha iyi seviyelere çıkabilir. Yine bu dönemde büyük yatırımlar için uygun olabilir.  Bu ay gerçekleşecek olan dolunay sizi bir hayli etkileyebilir. İşte, Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Eğer evcil hayvanınız varsa oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Kariyer hayatınızda yöneticinizden gördüğünüz otoriter tavırlar isyan etmenize neden oluyor. 19 Nisan’da güneş boğa burcuna geçti. 20 Mayısa kadar sizin döneminiz başlayacak. Boğa burcu olarak sizlerin doğum günlerini kutlama vakti başlıyor diyebiliriz.

Güneş bu ay arkanızda en büyük destekçi olacak. Yapmak istediklerinizde içinizde o gücü bulacaksınız. Gerek aşk gerek iş her konuda desteğiniz olacaktır. 23 Mayıs da saat 05:25’te 3 derece Boğa burcunda yeniay meydana geliyor. Bu yeniay sizlere her konuda yeni kapılar açacaktır. Hayatınızda yeni bir dönem başlayacaktır.

Bu güzelliklere inanmakta zorlanabilirsiniz. Dileklerinizi tutmayı ihmal etmeyin. Sürprizlere hazır olun. 25 Nisan da Plüton retrosu Oğlak burcunda başlıyor. 4 Ekim’e kadar akademik hayatınızda karşınıza çıkan engellerde öfkenizi frenlemekte zorlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sakince yolunuza devam etmektir. 27 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. 12 Mayıs’a kadar öğrenme arzunuz çok fazla olacaktır. Kendinizi geliştirmeye adayabilirsiniz. Eğitimlere, seminerlere katılabilirsiniz. İş hayatınızda duyduklarınıza ani tepkiler vermemelisiniz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın