Burç Yorumları

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Yazar: Özlem Ege

Eğer bugünlerde hedeflediğiniz bazı şeyler varsa bu konulara odaklanmanız gerekiyor. Cesaretli olacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. İşte, Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Boğa burcu bu ay biraz cesaretli olacak gibi. Kariyer hayatınızda bazı yenilikler söz konusu. Bu ay yeni bir kıdem alabilir, yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Eğer iş hayatınızda başarı elde etmek istiyorsanız hırslı olmaya devam edin. Çalışmaktan kimseye zarar gelmez.

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

3 Nisan tarihine kadar Venüs sizin kişisel evinizde ilerleme kaydediyor. Tüm enerjinizi yaşamınızda olan uğraşlarınıza adapte edeceğiniz için ayın tamamını yoğun olarak geçireceksiniz. Bu yoğunluğun altından kalkmak istiyorsanız eğer planlarınızla beraber günlük yaşamınıza odaklanacaksınız. Aksi halde bu tempo ile baş edemeyebilirsiniz. Yoğun temponuza yardımcı olacak biriyle tanışabilirsiniz. Tanıştığınız kişiyi iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda sıkı bir sinerji olabilir. Güzel konuşma ve yeteneklerinizi karşı tarafa aksettirme konusunda başarılı olabilirsiniz. Girdiğiniz sosyal çevrelerde bugünlerde karizmanız daha baskın olacak. Ay boyunca Satürn ve Mars kariyer evinizden size başarı sağlayacak.

Boğa Burcu

12 Nisan tarihinden sonra Merkür, ruhsal ve çalışma evinizi tetikleyecek. İş hayatınızda daha hırslı ve daha tutkulu günler yaşayacaksınız. Neptün’ün gerçekleştirdiği yeni hareketleri toplumsal olaylarda kişiliğinizi ön plana çıkaracak. Kendi isteklerinizde ısrarcı olmanız ve daha fazla efor sarf etmeniz gerekiyor. Duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile aşınızdan kopmanız da kolay olmayacak.

Gizlilik bu ay sizin için çok önemli. Ama aynı zamanda en iyisini öne çıkarmak için çabalıyorsunuz. Çalışma alanınıza bağlı ani değişiklikler söz konusu. Bu değişiklikler sizi çok mutlu etmese de değişimlere ayak uyduruyorsunuz.

Kendi deneyimlerinizi kazanmak için zihinsel manada kendinizi hazır hissetmeniz gerekiyor. Evlilik ve ortaklıkla ilgili alanınızdaki endişeler sizin için rahatsız edici olabilir. Ama bir arkadaşınızla dostça bir düşünce alışverişi sizin zihninizi rahatlatabilir.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın