Burç Yorumları

Boğa Burcu Aylık Yorum – Şubat 2020

Yazar: Özlem Ege

Bu zamana kadar kendiniz dışında herkesi düşündünüz. Ama Şubat 2020 de artık kendim deme vaktiniz geldi. Bu ay her şeyi kendiniz için yapacaksınız. Ne alırsanız kendinize alacaksınız, canınızı hiç kimse sıkamayacak. Dış görünüşünüzde bu ay bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Mesela saç şeklinizi değiştirebilirsiniz ya da giyim tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

Aşk hayatınızda yaşanan tüm problemleri kesinlikle üzerinize almıyorsunuz. Şubat ayı sizin umutlarınızı artıracağınız bir ay. Akademik anlamda da başarı kazanacağınız bir ayda bulunuyorsunuz. Yeni projeler yapmak, iş hayatında yeni adımlar atmak için doğru bir aydasınız.

Şubat ayında seyahatleriniz artış gösterebilir. Uzun zamandır bir ev değişikliği yapma planınız var ama bir türlü bunu gerçekleştiremiyorsunuz. Ama müjde! Bu ay bir ev değişikliği gerçekleştirme şansınız var. Bu ay sizin için oldukça bereketli bir ay. Maddi durumunuz bu ay biraz değişiklik gösterebilir. Yani bir gün cebinizde para varken bir gün olmayabilir. Harcamalarınıza dikkat ettiğiniz takdirde hiç bir problem olmaz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumundan, sanal kahve falına kadar birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen online fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın