Burç Özellikleri

Boğa Burcu Erkeği Yıldıznamesi

boğa burcu erkeği yıldıznamesi
Yazar: Özlem Ege

Boğa burcu kadını ile erkeğinin yıldıznamesi farklılık göstermektedir. Boğa burcu erkeği yıldıznamesi konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz. Size öncelikle boğa burcu erkeği özellikleri ve daha sonra da boğa burcu erkeği yıldıznamesinden bahsetmek istiyoruz.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Eğlenceyi, oyun oynamayı, çalgıyı ve şakalaşmayı seven boğa burcu erkeği, kadınlara çok ilgi duyarlar. Herkese derecesine göre muamele yapan boğa burcu erkeği latife etmeyi çok severler. Yeni elbise giymeyi, süslenmeyi seven boğa burcu erkeği, temizliği çok severler.

Aşkta pek fazla talihleri olmasa da aşık oldukları kimselerden ona kesinlikle zarar gelmez. Niyetleri saf olsa da bazı müsibetler yaşayabilirler. Hayatta istediklerini elde etmek için hiç durmadan çalışırlar. Nefis sahibi olan boğa burcu erkeği, kazançlarını başkalarına yedirecek kadar cömerttirler.

Güzel yüzlü, sportif vücutlu olan Boğa Burcu erkeğinin rızkları boldur. Her kimle olursa olsun münasebette bulunduğu kişiler tarafından sevilirler. Kendi işlerinde tembellik yapsalar bile başkalarının işlerinde çalışırlar. Kesinlikle sır saklamayı bilmezler. Her girdikleri işte azimli olmayı severler. Boğa burcu erkeği doğdukları gün bakımından üç vasfa ayrılır.

Birinci Vasıf ( 21 Nisan – 30 Nisan )

Oldukça iyi huylu, güzel yüzlü ve tatlı sözlüdürler. Oldukça şefkatli yapısından ötürü izzeti nefislerine çok düşkündürler. Lüks yaşantıdan çok hoşlanırlar. Evlerinin lüksü için elinden geleni yaparlar. Hassas ve serinkanlı davranışlarından ötürü girdikleri her işte başarılı olurlar.

Çiftçilik hayatında başarılı olan boğa burcu erkeği, müzisyenlik, öğretmenlik ve terzilik yapabilirler. Mavi ve portakal rengi elbise giyerlerse mizaçları ile ahenk içerisinde olabilirler. Parmaklarında zümrüt veya akik taşlı yüzük taşımaları uygun olur.

İkinci Vasıf ( 1 – 9 Mayıs )

1 ile 9 Mayıs arasında doğan Boğa Burcu erkeğinin gözlerinde ekseriya sukünet vardır. Konuşmaları oldukça düzgündür ve kadın erkek herkes tarafından çok sevilirler. Aşk hayatında pek çok güçlükle karşılaşan boğa burcu erkeği, hangi mesleği seçerse seçsin o seçtikleri işte mutlaka muvaffak olurlar.

Boğa burcu erkeği için en kazançlı iş nakliyatçılık, ithalat ve sıvı şeylerle her türlü ilgilenirler. Gırtlak ve bademcik hastalıklarına karşı duyarlılıkları vardır. Mavi, beyaz, açık sarı veya açık yeşil elbiseler giyecek okurlarsa, mizaçları ile ahenk içerisinde yaşayabilirler. Rengarenk kişiliğe sahip boğa burcu erkeği yapı olarak kaslı bir görünüme sahiptir.

Üçüncü Vasıf ( 10 Mayıs – 21 Mayıs )

10 Mayıs ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa burcu erkeği yıldıznamesi, düzgün sözlü ve orta zekalı olurlar. Mal ve para biriktirmeye düşkünlükleriyle bilinen boğa burcu erkeği, ev ve aile hayatlarının huzurlu olmasını isterler. Fakat sevdiklerine kalplerindeki duyguyu açıklamayı pek bilmezler.

Sevdikleri kadar, nefret etmesini de bilen boğa burcu erkeğinin sıhhatleri oldukça iyidir. Onlara göre imalatçılık ve çiftçilik onlara en uygun meslektir. Siyah, mavi veya kahverengi elbiseler onlara uygundur. Her kadınla anlaşabilen bu erkekler iş hayatında oldukça hırslıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Koç Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın