Burç Özellikleri

Boğa Burcu İçin Aşk

Yazar: Özlem Ege

Burçlar insanların hayatları ile ilgili işaretler verirler; dünya işaretlerle dolu bir yaşam üstüne kurulmuştur. Sizler anne karnına düştüğünüz zaman bedene ruh gelir; ruh bedene gelirken kaderi de yanında getirir. Kader insanların söylediklerinin aksine değişmez değil, değişebilen olgudur. Kaderde bir yol vardır; bu inkâr edilemez ama sizler daha iyiye veya daha kötüye gitmesek isterseniz bunlar içinde yollar vardır. Sizler bu yollara karar vermek için kendinizce plan yürütürken dikkat etseniz, bu yollardan hangisinin daha doğru olduğunu gösterecek birçok işaret yer alır. Burçlar bu işaretler içinde en kesin olanıdır. Çok eski yüz yıllardan beri insanlar evrene ve yıldızlara ilgi duyarlara.

Boğa burcu için aşk

Boğa burcu için aşk 2020 yılı açısından pek de sevimli değil; bunun bütün kaynağı da siz boğalardan kaynaklanıyor. 2020 yılında burçların karakterlerine anlamsız değişimler yaşanıyor; her suya kap olabilecek kovalar fazlasıyla inatçı davranmaya başladılar ve bu da ilişkilerine zarar veriyor. Özellikle nisan ayı sonundan beri daha büyük etkilenmeler yaşanmaya başladı. Siz aynaya bakın ve düşün bu ben miyim diye, sizler bile özeleştiri yapınca kendinizi tanıyamayacaksınız.

Boğa burçlarının yapması gereken tek bir olgu var, kendilerine gelmek; yoksa ilişkiniz uzun ömürlü gözükmüyor. Sadece kendinize ne yapmanız gerektiği konusunda planlar yapın ve bu aralar bir makine gibi çalışmaya uğraşın. Sabırlı olmanız gereken bir dönem bu dönem, evren 020 yılında eski kontrolünde değil; bu yüzden sık sık baş ağrıları yaşıyorsunuz. Özellikle geceleri gözünüzün üst tarafında bir ağrı olması çok normal bir olay. Yıldızlar sizlere aşk hayatınızda mutluluk yerine karamsarlık fısıldıyor. Aşkınızdan memnunsanız sabırlı bir şekilde düzelmeye ve evrene karşı koymaya çalışın. İşle aşkı sakın ha sakın aynı kefede tutmayın, aşk hayatınızla iş hayatınız bu aralar çok zıt bir üçgende dönüyor. Sevgili boğalar kendinizi düşünün ve aşkınız için dediklerimizi yapın.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın