Burç Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Yıldıznamesi

boğa burcu kadını yıldıznamesi
Yazar: Özlem Ege

Boğa burcu, kıskançlığıyla ve paraya düşkünlüğüyle bilinen bir burçtur. Biz bugün sizlere Boğa Burcu Kadını Yıldıznamesi konusundan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle boğa burcu kadını özelliklerinden bahsedip dana sonra yıldıznamesinden bahsetmek istiyoruz.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Zevkine ve sefasına, çalgıya ya da eğlenceye oldukça düşkün olan boğa burcu kadını, kendini herkesten çok severler. Esmer tenli kadınlardan çok hoşlanmazlar. Çünkü o kadınların hayatını dağıtacağını düşünürler. Genellikle kız çocuklarını seven boğa burcu kadını, paraya oldukça düşkündür.

Çocuklarına oldukça güvenen boğa burcu kadını, onlar oldukça kimseye muhtaç olmazlar. Onlara karşı her ne kadar zahmetli ve meşakkatli gelseler de sonunda mutlaka hayır görürler. Gök mavisi elbiseler giymesi oldukça hayırlı olacaktır. Kırmızı renkli elbiselerin içerisinde de çok cazibeli görünüme sahip olurlar.

Oldukça saf olan boğa burcu kadınını çocuk bile kandırabilir. Onun parasını yemesi muhtemeldir. Bu kadınlar oldukça zeki ve akıllı olurlar aynı zamanda herkese iyilik ederler. Fakat kesinlikle kefil ve ortak olmaktan hayır görmezler. Doğum günlerine göre Boğa burcu kadını Yıldıznamesi üç vasfa ayrılır.

Birinci Vasıf (21 Nisan – 30 Nisan)

21 Nisan ile 30 Nisan arasında doğan kişiler çok bilirler ve hemen hemen her mesele hakkında bilgileri vardır. Fakat bu tarihlerde doğan kişilerin bazıları şehla gözlü olduklarından dolayı hasetçileri çoktur. Haklarında oldukça çok dedikodu yapılır. Hiçbir günahları olmadığı halde, iftiraya uğrayabilirler.

Çok güzel konuşurlar. Bu nedenle girdiği her ortamda sohbetleri dinlenir. Ayrıca ellerinde her zaman geçerli olan bir sanatları vardır. Özellikle sarı renkli elbiseler giymeleri yıldızlarıyla ahenk içerisinde olmasını da sağlar. Aynı zamanda akil taşı yüzük taşımaktan da hoşlanırlar.

İkinci Vasıf (1 Mayıs – 9 Mayıs)

1 Mayıs ile 9 Mayıs arasında doğmuş olan boğa burcu kadını az konuşurlar, oldukça sevimlidirler, gezmeyi de severler. Çok çabuk kızan ve çok çabuk sakinleşen boğa burcu kadını uyumayı oldukça severler ve unutkanlıklar. Ağızlarında hiç bir şey saklamayı da bilmezler.

Arkadaşları tarafından oldukça sevilen boğa burcu kadını zevk ve sefaya düşkünlerdir. Terzi, artist, tezgahlar kendilerine uygun mesleklerdendir. Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyerek kendilerine giydirdiği her şeyi yakıştırırlar.

Üçüncü Vasıf (10 Mayıs – 21 Mayıs)

10 Mayıs ile 21 Mayıs tarihinde doğan boğa burcu kadını inatçı yapısıyla bilinse de yaşlandıkça uysallaşacaktır. Genellikle erkek çocuk dünyaya getirirler. Sağlığını korumak için sık sık yıkanmaları iyi olacaktır. Genç yaşlarında zengin, orta yaşlarında fakir ve ahir ömürlerinde yine zengin hayat yaşarlar.

Boğaz hastalıklarına karşı da duyarlılıkları vardır. Açık mavi, limon sarısı ve siyah renkli elbiseler giyebilirler. Kendilerine en uygun olan meslek şair, artist, öğretmen ve sanatkar olabilir. Oldukça hırslı tavırlar sergilediğinden ve azimlerinden ötürü her işi başarabilirler. Unutulmamalıdır ki, azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Koç Burcu Kadını Yıldıznamesi

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın