Burç Özellikleri

Burçlara Göre Elbiseler

Yazar: Özlem Ege

Her burcun tarzına ve karakterine uygun elbise vardır. İşte, Burçlara Göre Elbiseler

Burçlara Göre Elbiseler

Koç


Koç burcu kadını moda konusunda oldukça iyidir. Koç burcu kadını farklı tasarımlar giymeyi severler. Koç burcu kadını açık renkli elbiseleri giymekten büyük bir zevk alırlar. Koç burcu kadını  elbiselerinde pembe, kırmızı ve kahve tonlarını kullanırlar

Boğa

Boğa kadınlara modaya göre giyinmezler. Boğa burcu kadını elbiselerinde zamansız parçaları tercih ederler. Boğa burcu kadını elbiselerinde gösterişli olanı giymez, sade olanı giyer.

İkizler

İkizler  burcu kadını oldukça dinamik bir yapıya sahiptir. Bu özelliği tarzlarına da yansıyor. İkizler burcu kadınının elbiseleri rahat ve spor elbiselere bir mesaj gönderme niteliğindedir.

Yengeç

Yengeç burcu kadınının oldukça sade bir stili vardır. Elbise seçerken zıtlıklardan ve birbirine yakın olanları değerlendirir. Yengeç burcu kadınının elbise renkleri genellikle yeşil, haki, kahve ve siyah tonları.

Aslan

Aslan burcu kadını baskın bir karaktere sahiptir. Parlak ve vurgulu elbiseleri tercih ederler. Elbise renkleri ise; altın sarısı ve turuncu tonları.

Başak

Başak burcu kadını rasyoneldir. Estetik ve fonksiyonel özelliği olan elbiseleri seçerler. Temel modelli elbiselere ufak bir dokunuşta bulunur.

Terazi

Terazi burcu kadını elbiselerinde denge ve tutarlılık ararlar. Terazi burcu kadını için uyum çok önemlidir. Terazi burcu kadınının elbiselerinde mini eteklerden abiyelere kadar birçok seçenek mevcuttur. Terazi burcu kadınının elbise renkleri; pembe, açık mavi ve pastel tonları.

Akrep

Akrep burcu kadını elbiselerinde vücut hatlarını göstermeye bayılırlar. Dekolte Akrep burcu kadınına acayip yakışıyor. Altın ve gümüş renkli elbiseler Akrep burcu kadınına süper olur.

Yay

Yay burcu kadınının aykırı bir tarzı vardır. Kendi stillerini kendileri oluşturur. Yay burcu kadınının elbise renkleri ; bordo, kızıl tonlar ve eflatun.

Oğlak

Oğlak burcu kadını otoriterdir. Oğlak burcu kadınları modası geçmemiş parçaları seçerler. Tek parça elbiseler dolaplarında mevcut. Oğlak burcu kadınının elbise renkleri ise ;  siyah, lacivert ve koyu gri tonları.

Kova

Kova burcu kadını modayı çok geç takip eder,  en sıradışı kıyafeti seçer. Kova burcu kadınının elbiseleri genellikle transparan,  sıradışı kesimi olan etekler, desenli elbiselerdir.

Balık

Balık burcu kadınının stili romantik, uyumsu ve kadınıdır. Işıkta renk değiştiren elbiseler tam Balık burcu kadınına göredir. Ayak bileklerini kapatan elbiseler Balık burcu kadını için şahane bir seçimdir. Balık burcu kadınının elbise renkleri ise ; beyaz, eflatun, lacivert ve pembedir.

Burcunuz hakkında gerçekleri öğrenmek, Yıldızname falınıza baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına canlı fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın