Burç Özellikleri

Burçlara Göre Renkler

Yazar: Özlem Ege

İnsanların yaşam tarzına göre, hal ve hareketlerine göre ve doğdukları güne göre burçları farklılık göstermektedir. Unutmayın ki her burcun kendine has özelliği, kendine has rengi vardır. Bu renkler karakteri ve neşeyi temsil ederken aynı zamanda burçların yaşam tarzlarını da yansıtacaktır. Biz bugün sizlere Burçlara Göre Renkler konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Burçlara Göre Renkler

 Koç

Oldukça inatçı ve sevgisine düşkün olan koç burcu, diğer burçlara göre farklı bir yapıya sahiptir. Bundan ötürü en ateşli renge sahiptir. Koç burçlarının rengi kırmızıdır. Kırmızının açık tonları koç burcuna pozitif anlamda iyi gelir.

Boğa

Boğa burcu her daim Venüs etkisindedir. Boğa burçları biraz daha sakin ve dingin bir yapıya sahip olduğu için onların rengi yeşildir. Yeşil demek boğa burçları için para, güven ve doğa demektir.

 İkizler

İkizler burcu kararsızlıklarıyla tanınmaktadır. Her daim belirsizlik yaşayan İkizler burcu Merkür’ün etkisinde hareket eder. İkizler burcunun renkleri mavi, sarı ve gridir.

Yengeç

 Ay’ın yöneticisi olan yengeç burcu saflığı ve berraklığıyla ön plana çıkmaktadır. Bundan ötürü Yengeç burcunun renkleri beyaz, açık renkler ve kremdir.

 Aslan

Başarıları, idealistliği ve her daim düşünceleriyle ön plana çıkmasından dolayı Aslan burçlarının rengarenk hayatları vardır. Bundan ötürü Aslan burçları sarı, turuncu ve kırmızı gibi gösterişli ve parlak renkleri sever.

Başak

Yaptıkları her işte, girdikleri her ortamda detaycılığı seven başak burçları bazen can sıkıcı davranabilir. Oldukça detaycı olduğundan ötürü Başak burcunun renkleri yeşil, mavi, gri ve kahverengidir.

Terazi

 Dengeli tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Terazi burçlarının renkleri mavi ve pembedir.

 Akrep

 Akreplerin tartışmasız renkleri lacivert ve siyahtır. Koyu tonları sever. Diğer renkleri koyu kırmızı, mor ve bordodur.

Yay

Yay burçlarının renkleri mavi, ametist rengi, mor ve leylaktır.

Oğlak

Oğlak burcunun renkleri siyah, koyu kahverengi, menekşe rengi, koyu mavidir.

Kova

Kova burcunun rengi elektrik mavisidir.

Balık

Duygusallığıyla ön plana çıkmış olan Balık burçlarının renkleri deniz yeşili, buğulu mavi ve beyazdır.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın