Tarot Falı

Deli Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Yazar: Özlem Ege

Tarot falı bakılırken yorumculuğun özünde numerik değerler vardır. Bu numerik değerlerle sembolik enerjiyi birleştirmekten başka bir şey değildir. Biz bugün sizlere Deli Tarot Kartı Anlamı Nedir? diye açıklamaya çalışacağız.

Deli Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Tarotun deli kartı numerik olarak 0 sayısını temsil eder. Aslında sayı olarak bile kabul edilmeyen sıfırın enerjisi tarot da bulunmaktadır. Özellikle Tanrının gizli güçlerinin ve kaynaklarının bulunduğu sıfır sayısı aslında bir oluşumdan önceki evreye işaret edecektir. Bundan ötürü tarot falı bakarken karşınızda deli kartını gördüyseniz bir şeylerin henüz yolunda olmadığını bilmeniz gerekiyor.

Tarot falı baktırırken karşınıza deli kartı çıktıysa eğer bu kartın özünde sıfır enerjisi olduğu için hiçliği ifade eder. Maddi dünya da tüm sınırlandırmalara uymamaktadır. Çünkü aslında sıfır fiziksel alemin değil de bir bebeğin doğum öncesi ruhlar aleminin sayısını temsil eder. Bundan ötürü deliyi gören biri için bazen hamilelik bazen de bir başlangıç arifesi ortaya çıkar. Fakat bu hamilelik bir bebeğin oluşumu değil de bir fikrin oluşumudur.

Eğer bu kartı gördüyseniz kaderinizde öyle bir noktaya gelmişsiniz ki, bir bitişle bir başlangıç arasında durmalısınız. Tıpkı temsil edilen gibi ruhun temsilcisi sıfıt gibi sizin için de sonsuz potansiyel söz konusudur. Her yöne hareket edebilir, hiç bir şeye bağlı kalmayabilirsiniz.

Sıfır bazen sizin için öyle büyük bir potansiyele işaret eder ki, içinizde patlamaya hazır bomba gibi bekletilen henüz keşfedilmemiş tüm potansiyellere ışık tutabilirsiniz. Tarot falı size deli kartını sunduysa eğer tüm yeteneklerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Çünkü henüz oluşum halinde olan yetenekleriniz var. Sıfır bir hiç kadar küçük olsa da başka bir sayıyla birleştiğinde onun gücünü on kat arttırabilir. Eğer bu sayı büyük potansiyele sahipse sizin içinizde uyuyan bu yetenekleri başka şeylerle birleştirebilirsiniz. Tarot falı baktırmaktan bazıları korksa da gerçeklerle yüzleşmek adına harika bir seçim olacaktır.

Tarot falı yorumu için Falbahçem’in ünlü yorumcularına canlı fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın