Genel

Gerçek Falcı ile Canlı Fal Nasıl Bakılır?

gerçek falcılar ile canlı fal nasıl bakılır?
Yazar: falbahcem

Herkes karmaşık duygulardan arınmak, geleceğin belirsizliğinden kurtulmak için fal baktırmak ister. Ancak çoğu zaman işini iyini yapan ve dedikleri çıkan falcı bulmak hiç kolay olmamaktadır. Özellikle aşk hayatında fırtınalı duygular yaşayanlar için özel olarak tasarlanmış fal çeşitlerine ve uzman falcılara Falbahçem.com‘dan ulaşmak çok kolay.

Telefonla sesli veya mesajla online fal bakan gerçek falcılar kişilerin her daim faydalanabileceği fal seçeneklerini bir arada sunuyor.

Tarot falı dışında telefonla kahve falı da diğer seçeneklerden bir diğerini oluşturuyor. Birçok fal çeşidi online olarak kullanıcıların sorularını cevaplayıp sorunlara karşı belirsizlikleri tamamen oradan kaldırıyor.

Online Kahve Falı Bakan Gerçek Falcılar

  • Hemen fal baktır: Telefonundan veya bilgisayarından websitesini aktif olarak kullanmaya başlayan bireyler telefonla kahve falı seçenekleri için tamamen gerçek olan falcılarla irtibata geçebilirler. Söz konusu programda hem erkek hem de kadın falcılar bulunmaktadır. Telefonla online fal bakan bu kişiler müsaitlik durumuna göre seçilebilir. ”Hemen fal baktır” yazan ve fotoğrafının altında yeşil rengi bulunan falcıların o anda müsait olduğu belirtilmektedir.
  • Görüşmede: Websitede yer alan ünlü falcılar o esnada başkalarının fallarına bakıyorsa altındaki butonda ”görüşmede” yazmaktadır. Bu süre içerisinde telefonla online fal baktırmak isteyenler başka falcılara yönelebilir ya da söz konusu falcının görüşmesini sonlandırmasını bekleyebilir.
  • Çevrimdışı: Sistem içerisinde yer alan bazı falcılar ise çevrimdışı olabilmektedir. Onların yerine o anda online olan falcılardan biri tercih edilebilir.

 Online Fal Baktırma Seçenekleri

  • Cep telefonu ile arama: Fala inanmayıp falsız da kalmak istemeyenler telefonla online fal avantajlarından faydalanmak için arama butonuna da tıklayabilir. Sesli olarak bakılan falların ardından telefon görüşmesi sonlandırılır. Telefon ile bakılan fallarda telefon numaranız falcı tarafından görüntülenmez ve falcının telefonu size görünür olmaz. Bu yöntem %100 güvenlidir.
  • Mesaj seçeneği: İsteyenler farklı fal çeşitleri için mesaj seçeneğini değerlendirebilir. Mesaj ile yorum almak isteyen kullanıcılar online falcılara mesaj atabilirler. Takriben 1-2 saat içerisinde falcılar kahvedeki şekilleri yorumlayarak veya talep ettiğiniz fal türüne göre sorularını yorumlayarak cevap mesajı atmaktadır. Fal talebinize gelen cevabı falbahcem.com’da kulanıcı hesabınızda görüntüleyebilirsiniz.

Telefonla Online Fal ve Avantajları

  • Canlıdır ve anlık oluşan sorularınıza hızlı cevap bulabilirsiniz.
  • Tamamen gerçek falcılardan oluşur.
  • Tüm falcılar uzman ve deneyimlidir.
  • Pratiktir. Herkes tarafından rahatlıkla kulanılır.
  • Farklı falları kapsaması: Sadece kahve falı değil, tarot tarot, iskambil ve yıldız falları da mevcuttur.

Hadi şimdi fal zamanı! Dilediğin fal türünde mesaj ile veya telefon ile canlı sorularının sormak için Fal Bahçem’e gel. Üye ol, kredilerinle falcılara ulaş.

Yazar Hakkında

falbahcem

Bir Yorum Yazın