Burç Özellikleri

Hangi Burçlar Çift Karakterli?

Yazar: Özlem Ege

Burçların en çok merak edilen bir özelliği ise karakter yapılarıdır. Astrologlar bu konuda oldukça fazla araştırma yapmış ve bu araştırmalara bağlı olarak bu özellikleri birbirleri ile kıyas etmiştir. Kıyaslanan bu burçlar için en çok merak edileni çift karakterli olup olmadığıdır.

 Pek çok kişi birini arkadaş veya eş olarak seçerken onun karakterindeki iyi ve kötü yanlarını burçlarına bakarak anlamaya başlar. Bu yol aslında en güzel yöntemlerden biridir. Çünkü burçların belli başlı özelliklerini herkes taşımakta. Burçlara göre insanları tanımlamakta işte bu yüzden çok kolay.

 Burçlar içerisinde çift karakterli olarak tanınan toplam dört burç bulunmaktadır. Bu burçlar kişilik yapılarını açık açık belli etmekten çekinmezler. Bu yüzden çoğu kişi bu burçlardan bu yüzden kaçma eğilimde olabilmekte.

Hangi Burçlar Çift Karakterli?

  1- İkizler Burcu

 İkizler burcu adı ile dahi çift karakterli olduğunu açık açık belli eden burçlardan biridir. İkizler burcunun insanları genellikle tahmin edilmesi zor bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı onları çözmeniz uzun zaman alabilir. Bazen kıyasıya savunduğu bir görüşü bir kaç gün sonra tamamı ile reddedebilir ve sizi bu konuda şaşırtabilir. Ayrıca bu görüşleri savunurken oldukça fazla inanır ve karşısındaki kişiye de kabul ettirmek için uğraşır. Astroloji uzmanları dahi bu konuyu şaşırtıcı bulmaktadır. Bu çift karakter bazen sizi üzebilir. Ama bu özelliğine alışıldığında bu burç ile anlaşmanız mümkündür.

Burç

  2- Başak Burcu

 Başak burcu ince eleyip sık dokuyan, her işi özenle yapan ve oldukça başarılı iş hayatı olan özellikleri ile tanınır. Aynı zamanda hoşuna gitmeyen tembel karakterli kişilere karşı oldukça sert ve soğuk olabilirler. Yalnız onların üst düzeyde yaşadığı bu değişik duygular herkes için pekte anlaşılabilir gelmemekte. Bu yüzden pek çok kişi onları karakteri anlaşılmaz olarak görebilir.

  3- Yay Burcu

 Yay burcu hareketli ve sevecen kişilikleri ile bilinir ve bu özellikleri ile sevilirler. İstedikleri tek şey bazen peşinden koşacağı heyecanlı ve gizemli şeyler olabilir. Bu gizemli işler peşinde koşarken bazen yorulabilir ve bu yorucu halleri ile sizi çok şaşırtabilir. Bir anda her şeyden bıkmış bir yapıya bürünebilir. Doğal olarak bu iki farklı kişilik yapısını gördüğünüzde onun çift karakterli olduğunu düşünebilirsiniz. Yalnız bu onun yapısında var. Bu yüzden astroloji buna inanmanızı önerir.

 4- Balık Burcu

 Hangi Burçlar Çift Karakterli? diye merak ediyorsanız eğer sırada balık burcu var. Balık burcu duygusal ve romantik bir kahramandır. Bu yolda oldukça başarılı bir yol izler. Duygusal yapısı ile bazen sizi şaşırtacak hareketlerde bulunma ihtimali de vardır. Bu duygusal yapıları ile kırıldıklarında içine kapandıklarını rahatlık ile görebilirsiniz. Yalnız bu olanlar karşısında güçsüz bir balık olduğu anlamına gelmez. Kurnazlık bu burcun bir diğer özelliğidir. Bazen bu kırgınlıklarını size belli etmese de emin olun ki ilerleyen zamanlarda bunun acısını sizden çıkarabilecek bir yapıya da sahiptir.

Burcunuz hakkında gerçekleri öğrenmek, Yıldızname falınıza baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına canlı fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın