Tarot Falı

Hermit Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Yazar: Özlem Ege

Tarot falı baktırmayı bazıları çok severken bazıları pek sevmemektedir. Tarot falında anlam farklılık göstermektedir. Neye göre derseniz tabiki kartlara göre. Tarot falında görülen kartlara göre falınız değişkenlik gösterecektir. Hermit Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Hermit Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Hermit tarot kartında hermitin feneri onun düşüncesi iki yönde ilerleyen düşüncedir. Biri dışa biri de içe doğrudur. Bu kart ile bilinç dışı algıyı elde etme amacıyla dış dünyadan uzaklaşabilirsiniz. Hermit ayrıca, bu sürece nasış başlayacağınızı gösterecek ve yolumuzu bulmamıza yardım edecek oaln bir bilgedir.

Yani tutkularınız, mantık tarafından fethedilmelidir. Hermit, gerektiği takdirde geri çekilme ilkesine bağlıdır ve kendimizi incelemek istiyorsak da kendimizi dış dünyaya bırakmamız gerekiyor.

Hermit dış dünyadan geri çekilmeyi simgeleyecektir. Yan kişi kendisini fiziksel olarak dünyadan geri çekebilir. Ama bu gerçekte şart olan bir durum değildir. Önemli olan iç ihtiyaçlara yönelmektir. Bu yüzden bu durumda diğer insanlardan ve önemli oldukları düşünülen etkinliklerden duygusal olarak geri çekilmeniz gerekebilir.

Bu kartın kastettiği asıl amaç, kişiliğin gelişmesi için geri çekilmektir. Kart sizden olgunluğun ve bir insan hayatındaki gerçekten önemli olan şeylerin bilinmesini isteyecektir. Hermit, ayrıca kesin bir rehberden gelen yardımı, içten gelen ruhsal bir öz rehberi, ama genelde kendimizi keşfetmemizde bize yardımcı olacaktır.

Kısacası Hermit, tüm kartların bilgesi, önderi anlamına gelmektedir. Bundan dolayı öncü bir kart olmaktadır. Hermit kartı size şans başarı ve önderlik sağlayabilir.

Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında canlı fal baktırabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın