Burç Yorumları

İkizler Burcu 2020 Burç Yorumu

ikizler burcu 2020 burç yorumu
Yazar: Elva Keskin

Yeniliklere yer açın!

İkizler burcu yeni yılın başlaması ile yeni başlangıçlar konusunda şanslı olacak. Şu an sizin için her şey sıkıcı bir noktaya geldiyse yeni şeyler deneyebilir ve bu konuda gezegenlerin sizi destekleyici konumlarda olduğuna güvenebilirsiniz. İşler sizin için fazla hızlı ilerliyorsa ve biraz daha rutine ihtiyacınız olduğunuzu düşünüyorsanız birkaç şeyi aynı anda yapmaya çalışmaktan vazgeçebilirsiniz. Unutmayın ki bazı şeylerin bitiyor olması da yeniliklere yer açmak ve yeni başlangıçlar anlamına gelebilir. Sevdiğiniz şeylere vakit ayırın ve başka insanların tavsiyelerini dinleseniz de kararlarınızı kendi hislerinize göre karar verin. Hisleriniz sandığınızdan daha kuvvetli ve yol gösterici. 

Arkadaşlarınızın hayatınızın merkezinde olacağı bir yıl!

İkizler burcu genellikle ikili doğaları nedeni ile yanlış anlaşılırlar. Burcunuz nedeni ile bir insan içerisinde iki kişi gibi anlaşılabilirsiniz. Aslında bu iki yüzlülük anlamına gelmez. Aksine ikizler burcu yalan söylemekte çok zorlanır ve kendilerini hemen ele verirler. Bu sadece çok yönlü olmanızın bir göstergesidir. Zeki ve yaratıcı karakteriniz sayesinde çok fazla arkadaş edinir ve sosyal bir hayata sahip olursunuz. Yeni insanlar tanımayı ve onlarla ilgili kafanızda izlenimlerinizi bir yerde tutmayı seversiniz. Arkadaş olarak korumacı bir yapınız vardır. Bir defa alıştıktan sonra birinden kopmanız kolay değildir. 2020 yılı arkadaşlarınızın odak noktası olacağı bir yıl olacak. 

Aşk hayatınız yoğunlaşmaya başlayacak.

Geçen sene aşk hayatınız hareketli geçmesine rağmen hislerinizin normalde olduğundan daha yüzeyde kaldığını gözlemlemiş olabilirsiniz. Ya da ciddi bir ilişki içerisindeyseniz ilişkinizin sıradanlaşmaya başladığını hissetmişsinizdir. Her iki türlü de bu sene aşk hayatınızda hareketlenmelerin olacağı bir dönem olacak. Normalde cinsellik sizin için ön plandayken bu sene sizin için hisler ön planda olacak. İlgi ve sevgiye daha cinsellikten daha çok ihtiyaç duyacaksınız. Tutkulu bir ilişkidense aşk dolu, güvenebileceğiniz ve romantik bir ilişkiyi tercih etmeniz sizi daha mutlu edecektir. İkizler burcu için bu tarz bir ilişki kulağa sıkıcı geliyor olabilir fakat size iyi gelecek ilişkinin bu sene için bu olduğunu unutmayın! 2020 Merkür Retro’sunun olduğu dönem ilişkinizde önemsiz konular hakkında tartışmaktan kaçının. 

Kariyer açısından başarılı bir sene. 

Eğer yalnız çalışıyorsanız 2020 sizin için kariyer açısından çok başarılı geçecek! Elinizden gelenin en iyisini yapacağınız ve kendinizle gurur duyacağınız bir sene sizi bekliyor. Takım çalışması ve üstlerinizle birlikte çalışmanız ve doğru iletişim kurmanız önemli. Fakat genel olarak kendinize yalnız çalışabileceğiniz ve sessiz bir ortam bulmanız sizin için daha iyi olacak. Bu şekilde çalışarak yaratıcılığınız çok daha fazla öne çıkacak ve normalde olduğundan çok daha iyi odaklandığınızı fark edeceksiniz. Bu yıl iş hayatınızda sizden çok şey beklenecek. Bu nedenle hızlı ve koşturmacalı geçecek bir yıla hazır olun. Bununla beraber tabi ki bir takım stresli durumlar da oluşacak. Buna rağmen pozitif tutumunuzla çalışmaya devam etmeniz mutlaka iş yerinizde ya da müşterileriniz tarafından fark edilecek. 

2020 yılında seni bekleyenleri daha detaylı öğrenmek için, şimdi fal zamanı. Yeni yılda kahve falına, yıldız falına, burç yorumlarına baktırmak isterseniz; Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında online fal baktırabilirsiniz.

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elva Keskin

Bir Yorum Yazın