Burç Özellikleri

İkizler Burcu Aşk Hayatı

Yazar: Özlem Ege

İnsanlarla kaderi arasında oluşan bağ, anne karnında ilk ruhla tanıştığı an gelir. Sizler için uzun ya da kısa bir yol çizilmiştir. Bu yolda hangi tarafa gideceğiniz ise size kalmış bir durumdur. İnsanlara bazı kişiler kaderin değişemeyeceğini söyler; aksine kader değişmeyecek bir olgu olsaydı; cennet ve cehennem durumu olmazdı. Sizlere kader yolunu gösterecek, daha güzel bir hayat sürmenizi sağlayacak olgulardan biri burçtur. Burçlar çok ski medeniyetlerden beri gelecekteki işaretleri görmek için kullanılır. Maya medeniyeti mısır medeniyeti, burçları evrene bakarak yorumlamış, yıldıznameler oluşturmuşlardır. Bu süreçten sonra burçlar ve işaretler arasında bir olgu var olmuştur.

İkizler burcu aşk hayatı

 Sevgili ikizler sizler 2020 yılı içinde şanslı olan burçlardan bir tanesini oluşturuyorsunuz. Diğer burçların hepsi sizin kadar şanslı değil; sizlerde tam anlamıyla şanslı sayılacak değilsiniz ama genel burçlara bakınca 2020 yılı içinde en başarılı burçlardan gözüküyorsunuz.

Özellikle ikizler burcu için aşk hayatı gel gitlerle dolu bir yıl oluyordu; bu durum mayıs ortasına kadar devam edecek ve bu tarihten sonra daha düzenli bir şekil de devam edecek. İkizler burçları aşk hayatında baskıcı olan taraftır; yeni yılda kendi karakterini ortaya koyamadığı için aşk hayatında düzensizlik yaşamaya başladı. Sizler sadece bu ayın ortasına kadar sabır edin ondan sonra aşk hayatınız yoluna girmeye başlayacak.

İkizlerin şansından bahsetmiştik; ikizlerin şansı bu yıl içinde en çok iş hayatında tuttu. Normalde aşkta kazanan ikizler karakterine uymasa da işte kazanmaya başladı. İkizler asi ve inatçı kişiler olduğu için iş hayatında kontrolü zor olan kişilerdir; onun içindir ki pekte başarılı bir iş hayatları olmaz. Kendi işlerini kuranlarda aksine alır başını giderler. Sizlere bizim iş tavsiyemiz yakın zamanda yapacağınız tercih konusunda ailenizin aklınıza girmesine izin vermeden tercih yapmanızdır. Bu şekilde devam ederseniz iş hayatınız rahat olacak gibi gözüküyor.

Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında canlı fal baktırabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın