Burç Yorumları

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yazar: Özlem Ege

Astroloji bize yabancı bir konu gibi insanlara anlatılıyor. Bunun çok yanlış olduğunu bizim tarihimizde ilk zamanlardan bugüne hem mitlere hem de yıldızların ve evrenin hareketlerini çok önem verilmiştir. İkizler burcu merak ediyor acaba benim evrenim deki hareketlere göre mart ayında neler olacak. İşte ikizler burcu aylık burç yorumları mart 2020.

İkizler burcu aylık burç yorumları

İkizler burcu karekter olarak diğer burçlara göre çabuk karar değiştiren ve bir insanı severken bie bir anda nefret edebilecek kadar çabuk fikir değiştirebilen kararsız bir burç olarak bilinir. İkizler burcunun aylık burç yorumuna beraber bakalım ve sizlere çizilen yol haritasını beraber okuyalım.

Aylık Yorum

İkizler burcu için mart ayı biraz karmaşık olacak ama bu karekter özelliklerinde olan karmaşayla alakalı değil yaşayacakları olaylarla ilgili karmaşalar. Sizler 2020 yılı içinde 3. Aya girerken ilk defa karakterinizden ödün vermek zorunda kalacaksınız ve bu ay  içinde net kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Bu ay Merkür de karmaşık olaylar ve gel gitler olacak sizler bu gelgitlerden etkilenmeye en büyük adaysınız çünkü Merkür sizlerin gezegeni.

İkizler burcu mart ayı ekonomi ve aşk

Sizler için bu ay hem ekonomik hem de aşk olarak bir karmaşalar kurgusu gibi kurgulanmış ve siz bu kurgunun içinde nereye gideceğinizi bilmiyorsunuz. Sizleri bu ay içinde ekonomik olarak zorlayacak ve nereden geleceğini bilmediğiniz olaylar yaşanacak. Bu olaylara hazırlıklı olmanız da fayda var ve korkmayın uzun sürecek bir olay değil siz sağlam durmayı başardığınız zaman bu olay çok kısa sürede geçeçektir.

Ekonomi Yorumları

Aşk hayatı ikizler burcu için aynı şeyleri söylemiyor. Sizler aşk hayatı için dede karmaşaya maruz kalacak olan burçların başında olmakla birlikte yapmanız gereken şey çok size ter bir durum ama mecbursunuz. Sizlerin aşk hayatına erkürdeki hareketlere dayanarak söylüyoruz ki çok yakınınız da olan kişiler karışacak.

Sizlerin sevdiğinizden uzak kalmasını isteyen bu kişilere kesinlikle aman vermeyin ve biliyoruz karekteriniz buna izin vermiyor ama ilişkinize sahip çıkın. Karşınız da ilişkiniz için size her zaman destek olmaya hazır ve sizi çok seven biri olması en yakın çevrenizi bile rahatsız ediyor ve sizi çok iyi tanıyan bu kişiler çabuk soğumanızdan faydalnarak bu ilişkiye taş koymaya çalışacaklar. Siz bunlara izin vermeyin

İkizler burcu mart ayı yorumu kısaca böyledir. Sizleri uyarmak bizlerden sizin için belki de bu yılın en zor aylarından birtanesi yaşanıyor. Kendi eviniz de yaşayan kişilere atılacak iftiralar da olabilir yine bu durumu ilk siz fark edip önlemeye gücü olan tek kişisiniz ailinize aşkınıza ve paranıza bu ayda sahip çıkın.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın