Burç Yorumları

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Yazar: Özlem Ege

Her daim kararsızlık yaşayan İkizler burcu aylık yorumlarıyla karşınızdayız. Bu ay siz arkadaşlarınızla ve hayır sever faaliyetlerle ilgili değişiklikler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda olan belirsizlikler bu ay anlam kazanacak. İşte, İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

11 Nisan tarihine kadar Merkür ve Neptün kariyer evinizde ilerliyor. Çok ama çok dikkatli olmalısınız. Yanlış hayallere kapılmak yüzünden canınız sıkılabilir. İlişkileriniz olumsuz yönde etkilenebilir. Eğer yeni başlayan bir aşk hayatınız varsa maddi sorunlarınız yüzünden aniden bitebilir. Yeni adım atacağınız işlerde kontrollü yol almaya çalışmanız gerekiyor. Mesela herşeyin kötüsünü düşünerek önlem almalısınız.

Bu arada sizin hayatınızda iz bırakan, mevcut işlerinizi ele alarak, düzeltici faaliyetler doğrultusunda çalışma gösterebilirsiniz. Mesela maddi konularda da sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Satürn ve Mars ay boyunca ruhsal evinizde ilerleme kaydederken sizin gelişiminize yardım edecektir. Mesela sorumluluklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Sosyal hayatınızda olan sorunları bugünlerde çözebilir ve iletişim problemlerinizi de çözebilirsiniz. Karşınızda olan kişinin düşüncelerine değer vermeyi ve dinlemeyi öğreneceksiniz. Ayrıca yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir dönemde yer alıyorsunuz. Partnerinizin düşüncelerinden etkileneceksiniz. Derin bir deneyim içerisinde olduğunuz ilişkilerinizi sorgulamak için iyi bir dönem içerisinde olacaksınız. Bazılarınız iş hayatında yükselirken bazılarınız sınıf atlayacak. Aynı mesleği icra ettiğiniz kişilerle bazı duygusal bağlar kurabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızı aynı anda yönetebilirsiniz. Güçlü sezgilerinizden ötürü işinizle ilgili konularda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın