Burç Yorumları

İkizler Burcu Aylık Yorum – Şubat 2020

Yazar: Özlem Ege

Şubat ayında partnerinizle ilgili konular gündeme gelecek. Uzun süreli ilişkisi olanlar müjde! Şubat ayında evlilik kararı alabilir ve bu kararları hayata geçirebilirsiniz. Her daim yeniliklere kapalı olduğunuz gibi bu ay da yeniliklere kapalısınız. Oldukça kararsız yapınız olduğundan dolayı bir türlü net kararlar veremiyorsunuz.

Bu ay boğa burcu gibi siz de ben merkezli tavırlar sergileyeceksiniz. Sizden daha değerli bir şey olmadığını sonunda öğrendiniz. 9 Şubat tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sizi fazlasınca etkileyecek. Özellikle yeni kararlar alacağınız zaman bu tarihlerde dikkat etmeniz gerekiyor. Bu ay yeni adımlar atabilmeniz için doğru bir ay değil.

Ailenizle bir takım problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemleri ortadan kaldırabilmek adına biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerekiyor. Mesela aile fertlerinizin hepsine ayrı ayrı hediyeler alabilirsiniz. Sizin çevrenizde sizi kıskanan oldukça fazla insan var. Bu kişilere dikkat edin. Sizin ayağınızı kaydırmak için elinden gelen her şeyi yapacak gibi duruyor.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen online fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın