Burç Özellikleri

İkizler Burcu Nasıl Olur?

ikizler burcu özellikleri
Yazar: Özlem Ege

İletişim kurmaya çalıştığınız kişinin Bipolar kişilik bozukluğundan mı şüpheleniyorsunuz?

 Paniğe kapılmadan önce onun burcunu öğrenmeyi deneyebilirsiniz. Çünkü muhtemelen bir İkizler Burcu insanı ile karşı karşıyasınız. Ağlarken gülen, arabesk müziği damarlarında hissederken rock müziğin kollarına atlayabilen şahsına münhasır görebileceğiniz nadir insanlardır onlar. Eğlenceli ve dikkat çekici yapıları ile onları fark etmemeniz imkansızdır. Günün yirmi dört saatine farklı bir kişi sığdırabilirler. Her anlarında farklı bir insanla tanışıyormuş hissine kapılabilirsiniz.

 Hitabet ustasıdır onlar…

 Susan bir İkizler Burcu görmeniz olası değildir. Konuşma tanrısı demek bence uygun bir terim olacaktır. Bir İkizler Burcu için konuşmak, nefes almak kadar önemlidir. Ağzını kapatsanız elleri kolları durmaz. Konuşma sanatçısıdır onlar. Konuşmalarıyla herkesi etkisi altına alabilirler. İkizler burcunun çenesi ile halledemeyeceği hiçbir problem yoktur. Öyle güzel anlatır, öyle güzel dinletirler ki yıllarınızı verip uzman olduğunuzu düşündüğünüz konuda bile kendinizi eksiksiz yetersiz hissedebilirsiniz.

 İkizler Burcu beyni diye bir gerçek var. Tam zamanlı çalışan bir fabrika gibidir. Hatta uykusunda bile nefes almaz. Modern çağın filozofu Descartes: ‘’Düşünüyorum. Öyleyse varım.’’ dediğinde, bir ikizler burcu ile karşılaşmış olması muhtemel ya da kendi yükseleni yahut ay burcu İkizlerdi. Onlarca, yüzlerce hatta binlerce düşünce bulutu kafasında belirir bir anda. Siz ilk düşüncenizi oluşturma ve olgunlaştırma aşamasındayken, o üç-beş tane geliştirmiş diğer olasılıkları beyninde hazırlıyordur. Bu yüzden olaylar karşında pratik çözümcü olarak algılanır. Astrolojide Zodyak’ın zekâsı ve hiçbir zaman büyümeyen çocuğudur onlar.

 İkizler Burcu Aşık Olursa!

 Uç noktaların insanı olup aşk hayatı tek düze olur mu bir İkizlerin? Tabi ki de hayır dediğinizi duyar gibiyim. İkizler Burcu su gibidir. Girdiği kabın şeklini çok çabuk alır. Bu o özelliği onun her kesimden insanla aşk yaşayabileceğini ifade ediyor olsa da onu avucunuzda tutmak çok zor hatta imkansızdır. Nihayetinde su akışkandır ve bulduğu ilk çatlaktan sızmak isteyecektir. Onunla birlikte olmak ufacık bir heyecana bağlıdır fakat hayatınızda kalması bir ömür çaba gerektirir. Sürekli heyecanlanmak ve bunun içinde zekice hamleler görmek isteyecektir. İkizler burcu insanı tam bir Sapyoseksüeldir. Eğer ondan daha az zekiyseniz hemen bavulunuzu toplayabilir arkanıza bakmadan biletinizi tek gidiş almanızı öneririm. Aksi halde bunu o yapmanızı isterse hayatınızda unutamayacağınız cümleler duyacak ve oluşturduğu travmaya merhaba diyeceksiniz.

 Bir konuda bir şey öğrenmek istediğinizde onların yanında soluğu alabilirsiniz. En iddialı Gossip Girl dizi karakterleri bu burçtan çıkar. Halbuki hiç kötü niyetli değillerdir. Bu durum meraklı olmak ve öğrendikleri bilgiyi insanlarla paylaşmak istemelerinden kaynaklanıyordur.

 İkizler burcunun kadın ve erkekleri benzer özelliklere sahip olsalar bile erkekleri daha çok özgürlüklerine düşkündür. Evlenerek bir aile kurmak erkekleri için zordur. Muhtemelen bu adımı atanlarda bir süre sonra ayrılık naraları atabilir ya da aldatma hikayelerinin başkarakteri olabilirler.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın