Tarot Falı

İmparator Tarot Kartı Anlamı

Yazar: Özlem Ege

Tarot falına bazı kişiler inansa da bazıları pek önem vermemektedir. Tarot falında özellikle kartların anlamları önemlidir. Zaten falın yorumu da o kartlara göre yapılmaktadır. Size çıkan kart, tarot falınızın nasıl şekilleneceğini göstermektedir. Bundan ötürü karşınıza çıkan karta dikkat edin. Biz bugün sizlere İmparator Tarot Kartı Anlamı konusunda bilgi vermek istiyoruz.

İmparator Tarot Kartı Anlamı

Karşınıza çıkan kart İmparator yani baba. Her çocuk için anne ve baba şüphesiz ilk örneklerdir. Annelerimiz bize hayat verdikleri için ve bizi besleyip korudukları için onları sevgi ve merhamet figürleri olarak görürler. Onlar bize sert davrandığında kırılırız.

Ama Baba figürü daha otoriter ve sertliği simgeler. Yetkiyi size veren babanızdır. Böylece yargıç olur. Baba bize toplumun kurallarını öğreterek onlara uymamızı bekler.

Tarot

Pek çok kişi için olgunluğun en önemli en acı veren anlarından biri de anne ve babalarımızın kısıtlı insanlıklarını anladığımız anlardan biridir. Büyüme süreci esnasında çoğumuz altından kalkılacak en zor en güç şeyin toplum kuralları olduğunu düşünebiliriz.

Önce kuralları, ardından toplumsal gelenekleri ve inançları kabullenmeli ve daha sonra kendi kişisel davranış tarzımızı belirleyip açıklamalıyız. Tam da sizin sorununuz bu aslında.

Toplumla daha doğrusu çevrenizle olan ilişkilerinizde zorlanıyorsunuz. Çünkü önce size özgün tavrı ve kendinizi ifade etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Eğer bunu aşamazsanız yaşamınızda olan önemli olasılıklar engellenebilir ya da fırsatları kaçırabilirsiniz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın