Tarot Falı

Joker Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Yazar: Özlem Ege

Tarot baktırmak bazılarını mutlu etse de bazılarını mutsuz etmektedir. Tarot falında önemli olan şey kartlardır. Aslında kartların hiç bir önemi yok. Kartların anlamları önemlidir. Biz bugün sizlere Joker Tarot Kartı Anlamı Nedir? diye bilgi vermek istiyoruz.

Joker Tarot Kartı Anlamı

Bu kart önemli tercihler ortaya çıkarmaktadır. Yaşama büyük değişiklikler getirecektir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli anahtar kelime fırsattır. Bu kartı gördüyseniz eğer farklı bir çevre sizi bekliyor. Bu kart, yeni başlangıçlara ve fırsatlara işaret edecektir.

Joker (Ters) Tarot Kartı Anlamı

Joker kart ters olduğunda şanssızlığa işaret edecektir. Endişe yaşamanıza, aptallığa ve bencillik yaşamanıza yol açar. Diğer insanlar için bu kartı seçen kişinin fikirleri değişiklik gösterebilir. Ne yapmak istediğinizi tekrar gözden geçirin. Yaptığınız tüm hatalardan pişmanlık duyabilir ve utanç yaşayabilirsiniz.

Tarot kartlarının her birinin farklı anlamları bulunmaktadır. Bundan ötürüdür ki seçtiğiniz kartlar sizin kişiliğinizi ve yaşamınızı temsil eder. Eğer olumsuz bir kart seçerseniz olumsuz şeyler yaşar eğer olumlu bir kart seçerseniz olumlu şeyler yaşarsınız. Tarot falı diğer fallara pek benzemez.

Biraz karmaşık bir kart olmakla beraber karşılaşacağınız yeni bir durum ve bu durumun yaratacağı tehlikeler söz konusu. Ancak bu tehlike kesinlikle büyük değildir. Tarotta joker kartı zihinsel, ruhsal ya da duygusal yeni bir yolculuğu haber verecektir. Bu yolculuk davranışlarınızda, düşüncelerinizde, duygularınızda bir dalgalanma ve değişiklik yaratılacaktır.

Yaratıcılık, hayalcilik ve uçarılık aynı zamanda ideallere ulaşma çabası uzun zamandır sizi yıpratmış durumda. Yeni bir döneme merhaba diyebilir, dikkat edilmesi gereken olaylara yeniden dikkat edebilirsiniz. Düşüncesiz ve fevri davranışlar sergilemeye bir son verin. Dikkatsiz davranmanız yüzünden büyük problemlerle karşılaşabilirsiniz. Ama sakın endişelenmeyin tüm bu sorunların hepsi gelip geçici. Sadece az sabredin.

Tarot falı yorumu için Falbahçem’in ünlü yorumcularına canlı fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın